banner212

banner211

Yeni Hendekspor sahaya indi

Süper Amatör Lig temsilcimiz Yeni Hendekspor sahaya inerek ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Süper Amatör 04.01.2012, 06:25
Yeni Hendekspor sahaya indi
banner218
Süper Amatör Lig temsilcimiz Yeni Hendekspor sahaya inerek ilk antrenmanını gerçekleştirdi.


Yeni yönetimin ardından özüne dönmeyi hedefleyen Yeni Hendekspor ilk antrenmanını Hendek Atatürk stadında yaparak sezona merhaba dedi. Antrenör Sami Bağdatlı ve yardımcısı İlker Bayrak nezaretinde ilk gün koşu ve nefes açma Antrenmanı yaptı. Yeni Hendekspor bu sezon çoğunluğunu ilçede yetişen futbolcularla Süper Amatör liginde mücadele edecek.



Yeni oluşumla birlikte Alt yapı çalışmalarına hız veren Yeni Hendekspor’da amaç en güzel şekilde ilçeyi temsil etmekle birlikte yetenekli sporcuları yetiştirerek, bir üst lige göndermek. Antrenman öncesi Kulüp Başkanı Feyzullah Köstereli ve yönetim kurulu üyeleri ile tanışan Yeni Hendekspor ekibi daha sonra düz koşu ile Antrenmana başladı.





 Bu sezon kardeşlik ve centilmenlik havasında bir mücadele sergileyeceklerini belirten Yeni Hendekspor Kulübü başkanı Feyzullah Köstereli “ Amacımız İlçemizde Futbol camiamızı canlı tutabilmek. Süper Ligde takımımızı en güzel şekilde maddi ve manevi olarak takımımızı lige hazır hale getirebilmek, sezonu en güzel şekilde bitirebilmektir. Bu sorumluluğu alabilmek kolay değil. Ancak yönetici arkadaşlarımız ile beraber ve en önemli kısmı olan onursal başkanımız Ali İnci’nin de yer alarak destek vermesidir.



Hedefimiz Süper ligde Yeni Hendekspor adı ile en güzel şekilde ilçemizi temsil etmek, centilmenlik içerisinde mücadele etmektir. Amacımız bu sezon sizleri burada mutlu ve huzurlu kılabilmektir. Sporun içerisinde tabiî ki hırslarımız, üzüntülerimiz de olacaktır, ama hiçbir zaman takım ruhunu kaybetmeden hareket etmeyi bileceğiz. Hepinize sakatsız bir sezon diliyorum” dedi.



 Yeni Hendek spor  oyuncuları.



Kaleci Gökay Sofuoğlu (Tekspor)



Hasan Koç (Hendekspor)



Vural Oduncu (Hendekspor)



Musa Ongu (Hendekspor)



Sedat Kaplan (H.Gençlik)



İsa Keskin (Adapazarıspor)



Semih Kesim (Kazimiye)



Bahadır Cesur (Kazimiye)



Kerem Gümrükçü (Kazimiye)



Mahmut Usta (Kazimiye)



Kadir Yapıcı (Kazimiye)



Kemal Uzun (Kazimiye)



Mehmet Yolcu (Boğazspor)



Kudret Holat (Hendekspor)



Fatih Çekilarız(Yığılca)



İbrahim Kadeş (Altındere)



Onur Beler , Abdullah Şav, Salim Bakır, Mustafa Uslu, Kadir Kilici, Alihan Altıok, Onur Bölükbaşı, Gürol Erdoğan, Yağızcan Demirkıran , Hüseyin Yılmaz, Oğuzhan Güven, Oğulcan Zeren , Furkan İlkay ile sezonun Antrenmanına çıktı.





 





 



banner220
Yorumlar (0)