banner212

banner211

Yeni Kent Fırat'da Kadir Şirin dönemi sona erdi.

1.Amatör Küme ekiplerinden Yeni Kent Fıratspor'da antrenör Kadir Şirin ile yollar ayrıldı.

Süper Amatör 12.08.2016, 23:34 13.08.2016, 09:40
Yeni Kent Fırat'da Kadir Şirin dönemi sona erdi.
banner218
 1.Amatör Küme ekiplerinden Yeni Kent Fıratspor'da antrenör Kadir Şirin ile yollar ayrıldı. Kulüp Başkanı Hacı koltuk konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

"Takımımızın Hocası Kadir Şirin ile karşılıklı görüşme sorası iki Tarafın menfaatleri gereyi anlaşarak bugün itibariyle yollarımız ayrılmıştır. Kadir Şirin hocamıza verdigi emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yenikent Fıratspor camiasınında hedeflerinden hiç bir şekilde vazgeçmeden yoluna devam edecek ve en kısa zamanda yeni antrenörümüzü kamuoyuna açıklayacağız"

Yorumlar (2)
amatör 6 yıl önce
keser döner sap döner ne kadar doğru bir söz ilk eleştiri fırat spora gelsin sen değilmisin gecen sene bu hocayı alan sen degilmisin çaykışlaspor oyuncularını öyle veya böyle alan bakıyorum aynısı senin başına geldi sayın hacı bey şimdi sayın kadir şirin yazık tır çaykışlayı yaktın sıra bari fırata gelmesin adamlar pazar günü 5_6 kişi ile idman yapıyor yazık etme sporcular kulübün oyuncuları hocanın değil etkileme insanları sporcuları geçen senede çaykışlanın idmanına çıkmadılar yazık yazık?.
yanpi 6 yıl önce
isabet olmuş :)