banner212

banner211

Yeni yönetim yemekte buluştu

As Akyazı spor yeni yönetimi umut verdi.

Süper Amatör 04.01.2012, 04:50
Yeni yönetim yemekte buluştu
banner218
As Akyazı spor yeni yönetimi umut verdi. Yeni basın sözcüsü İrfan Akbulut

 As Akyazı spor yeni yönetimi umut verdi. Yeni basın sözcüsü İrfan Akbulut   


Geçtiğimiz günlerde Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı sonunda yeni yönetimini belirleyen As Akyazıspor’da, Yönetim Kurulu, Şerefiye Köyü’nde bulunan Dere Ağzı Alabalık tesislerinde önceki akşam ilk toplantısını yaptı.


 


19 Ağustos tarihine yapılan Olağanüstü Genel Kongre sonunda Yaşar Yazıcı başkanlığında yönetime gelen yeni yönetim Şerefiye Dere Ağzı Alabalık Tesisleri’nde ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yemekte bir açıklama yapan Basın sözcüsü İrfan Akbulut, toplantı sonunda yeni yönetimin görev taksimini oluşturduklarını belirtti.


 


Yönetim açıklandı


As Akyazıspor’da oluşan yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.


Yaşar Yazıcı, Haluk Atabek, Fazlı Özdemir, Suphi Özer,Yusuf Kopya ve Ahmet Cemal Var, Birol Atasoy, İsmet Öztürk-Mustafa Demiralay, Alaattin Kılıçkeser, İrfan Akbulut, Cevdet Akbaş, Mehmet Yıldız-Ahmet Karacan, Recep Başaran-Sami Fazlıoğlu, Mustafa Şule, Murat Yöndemir, Canip Kaya, Arif Beyaz, Halit Tombuloğlu, Kenan Kaçar, Hüseyin Ozan, Vedat Böcek ve Necdet Sarı. .


Sample Image


 


 


 


 


 


 


 


Hemen kolları sıvıyoruz


As Akyazıspor Kulübü Basın Sözcüsü İrfan Akbulut, yeni yönetim olarak yaptıkları ilk toplantı sonunda Akyazıspor’un hak ettiği yere taşımak için karar aldıklarını belirtti.


Akbulut, “As Akyazıspor kulübünü adına yakışır seviyeye çıkartmak için elimizden geleni yapacağımıza dair yaptığımız ilk toplantımızda karar altına aldık ve aldığımız bu kararı da hemen uygulamaya koymak için kollarımızı sıvadık “ifadesini kullandı.  


 


Kaynak:Bizimakyazı

banner220
Yorumlar (0)