banner212

banner211

Yeşilyurt Beldespor-Kışlaçayspor: 2-4 (MAÇ ÖZETİ)

Süper Amatör 28.10.2019, 12:26 28.10.2019, 12:44 UTKU KAYNAR
Yeşilyurt Beldespor-Kışlaçayspor: 2-4 (MAÇ ÖZETİ)
banner218

Kışlaçayspor ligin 5. Haftasında Yeşilyurtbeldespor’a konuk oldu deplasmanda 4-2 lik net skorla galip geldi.

Yeşilyurtbeldespor oyuna iyi başladığı ,Kışlaçayspor’un Dakika 30’da geliştirdiği atakla Sinan Yeşilyurtbeldespor ağlarına göndererek Kışlaçayspor’un ilk golünü kaydetti. Golden sonra oyundan kopmayan Kışlaçayspor maçın 42 Dakikasında Ömer’in müthiş golü ile  topu ağlara göndererek ilk yarının sonucunu belirledi.(0- 2)

İkinci yarıda oyun üstünlüğünü tamamen eline geçiren Kışlaçayspor maçın 58. Dakikasında Sinan’la 3. Golünü buldu.Ataklarını Sıklaştıran Kışlaçayspor Dakika 79’da Yunus Emre’nin müthiş 4 golü ile ağları havalandırırdı.Karşılaşmanın sonuna girerken Kışlaçayspor oyuncusu Burak -Recep ile mücadelesi sonundahakem penaltı kararı vererek burak’ı kırmızı kartla cezalandırdı.Penaltı Atışını Yeşilyurtbeldespor oyuncusu Burak Ağlarla Buluşturdu.Yeşilyurtbeldespor son anlar hızlanırken 2 golü ensar dan geldi ve maçın sonucunu tayin etti.Yeşilyurtbeldespor 2-4 Kışlaçayspor

MAÇ ÖNCE YEŞİLYURT’DA YÖNETİM BİR ARADAYDI

Yeşilyurtbeldespor Yönetimi Ve Kışlaçayspor Yönetimi Müsabakadan 2 Saat Önce Hendek Yeşilyurtbelde de Bir Araya Gelerek İki Takımın Analizini Yaparak Sohbet Ettiler. Hacıkışla Sahasında Oynanan Müsabakada 2 Takımın Yöneticileri Beraber Dostluk Rüzgarının Geçtiği Müsabakayı Beraber İzlediler..

STAD: Hacıkışla

HAKEMLER:Halit Musaoğlu -İlker Yavuz – Yücel Demir

Yeşilyurtbeldespor:Zekeriya, Mücahit, Metin,Şahin, Hakan, Berkay, Recep, Demircan, Cihat,Burak, Burak.Kö

TENİK SORUMLU:Vahat Ay

Kışlaçayspor:Yavuzhan, Nurdoğan, Mehmet,Burak, Cihangir, Eyüp,Kemal, Tunahan, Sinan, Yunus, Ömer

TEKNİK SORUMLU:Ayhan Aldemir

Yorumlar (0)