banner212

banner211

Yıldırımspor-Hendek Gençlikspor:2-3

Hendekgençlikspor  maça daha atak ve baskılı başladı.

Süper Amatör 25.02.2012, 21:51
Yıldırımspor-Hendek Gençlikspor:2-3
banner218
Hendekgençlikspor  maça daha atak ve baskılı başladı. Yıldırımspor sahada genç kadrosu ile mücadele etti.  Dk 17de Samet kafa ile Hendekgençlikspor'u 1-0 öne geçirdi.Dk 27 de Sedat Fatih'e sert faul yapınca doğrudan kırmızı kart gördü.

İkinci yarıda  Dk 46 da Alkan Dk 50 de Eyüp Yıldırımspor'u 2-1 öne geçirdi. Hendekgençlikspor Selçuk ile 62 ve 90 nci dakikalarda  2 gol atınca maçı 3-2 kazandı.

Maçın bitimi ile birlikte Hakeme sürekli itiraz eden  Yıldırımspor'lu Alkan ve  Saha içi ile soyunma odaları önünde rakipler ve Hakemlere küfür eden Hendekgençlikspor'lu Mehmet Kırmızı kart gördüler.

 

Saha: Erenler Sentetik

Hakemler: Serkan Ünsal *** Saime Akar *** Göksan Ataoğlu

Yıldırımspor:Oğuzhan ** Furkan Bozkurt ** Furkan Şen ** Alkan ** Egemen ** Semih ** Burak ** ( Eyüp **) Fatih ** Mutlu **(Sinan ** ) Oğuz ** Kadir ** (Fırat **)

Antrenör: Murat Gürtürk

Hendekgençlikspor: Mustafa ** Davut ** Savaş ** Bahadır ** (Ali **) Sedat KK Levent ** Selçuk **Serkan ** Samet ** ( Mehmet ** ) Y.Arda  ** ( Oğuz **) Mehmet **

Antrenör: Sami Bağdatlı

Kırmızı Kart: Dk 27 Sedat , Alkan (Yıldırımspor Maç bitiminden sonra Hakeme sürekli itirazdan ) Mehmet (Hendekgençlikspor – Maç bitiminde Yıldırımspor'lulara ve Hakemlere küfür etmekten)

Goller: Dk 17 Samet Dk 62 – 90 Selçuk (H.Gençlik) Dk 48 Alkan Dk 50 Eyüp (Yıldırımspor )

HABER: SUAT BEYENAL

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)