banner212

banner211

Yıldırımspor Kongreye gidiyor

Süper Amatör Lig takımlarından Yıldırmspor yöneticisi Genel Kaptan ve futbol şube sorumlusu Kemal Pekin kongre hazırlığı yaptıklarını belirterek "yeni sezona yeni yönetimle gireceğiz.

Süper Amatör 28.05.2012, 09:42
Yıldırımspor Kongreye gidiyor
banner218
Süper Amatör Lig takımlarından Yıldırmspor yöneticisi Genel Kaptan ve futbol şube sorumlusu Kemal Pekin kongre hazırlığı yaptıklarını belirterek "yeni sezona yeni yönetimle gireceğiz. Kulüp üyelerimizin Kongreye katılabilmeleri için aidatlarını ödemeleri lazım " dedi.

Yıldırmspor'un iki sezondur sıkıntılar çektiğini belirten Kemal Pekin Kulüp tesislerinin elden geçmesinin lazım olduğunu belirterek " Sakarya'da sentetik sahası olan tek Kulüp biziz.Halil Kocacık tesislerimizde yeniden yapılanmaya gideceğiz. Bütün bunlar yeni ve güçlü yönetim ile olur. Bu düşünceden yola çıkarak seçim kararı aldık. Genel kurulumuzda oy kullanmak isteyen üyelerimiz aidatlarını eksiksiz yatırmak mecburiyetindedir." Dedi.

Kemal Pekin Kongrenin kesin tarihinin yakında belirleneceğini ve yasal işlemlerden sonra ilan yapılacağını sözlerine ekledi.

Suat Beyenal

banner220
Yorumlar (0)