7 futbolcu ile yollar ayrıldı

TFF 3.Lig temsilcimiz Sapanca Gençlikspor’da ilk devrenin tamamlanmasının ardından teknik heyet değişikliğine gidilmişti. Armağan Turhan ile yollarını ayıran yeşil-beyazlılar Bülent Yenihayat’ın göreve gelmesi ile birlikte kadroda ilk operasyonu yaptı.

TFF 3.Lig 22.12.2022, 21:50 22.12.2022, 21:50
7 futbolcu ile yollar ayrıldı

TFF 3.Lig temsilcimiz Sapanca Gençlikspor’da ilk devrenin tamamlanmasının ardından teknik heyet değişikliğine gidilmişti. Armağan Turhan ile yollarını ayıran yeşil-beyazlılar Bülent Yenihayat’ın göreve gelmesi ile birlikte kadroda ilk operasyonu yaptı.

HEDEF PLAY-OFF

Yeşil-beyazlı yönetim, teknik heyetten gelen rapor doğrultusunda ikinci yarıda takımda düşünmediği Mehmet Avci, Mert Özkan, Habib Biçer, İsmail Hasan Bakkal, İsa Güler, Burak Koçer, Tolga Arslan’ı gönderme kararı aldı. İkinci yarı için play-off hedefi koyan Sapanca Gençlikspor transfer çalışmalarına başladı. Kaleye, kanat ve forvet olmak üzere üç kritik bölgeye transfer yapmak isteyen Sapanca Gençlikspor 26 Ocak’ta başlayan kampa bu transferleri yetiştirmek istiyor.

Yorumlar (3)
Komisyoncu 2 yıl önce
Arkadaş anlamıyorum 2 hocayı yediler 7 oyuncu böyle bir lobi hiç bir yerde yok bravo Menderes bey
SAPANCALI 2 yıl önce
MENDERES KARDEŞ YENİ OYUNCULAR YENİ PARALAR DİYORSUN YANİ
Ayhan sevinç 2 yıl önce
Ahmet Seçgin ile devam etselerdi takımı bilenk birine eksiklik olan yerlere transfer yapar yaz boz tahtasına dönmezdi Sakaryalı lara güvenin bizim bizden başka dostumuz yok ahını aldınız