Adil Köseoğlu, başkanları ağırladı

Bugün 2.Lig ekibi Amed Sportif ile hazırlık maçı yapan yeşil beyazlılarda başkan Adil Köseoğlu 2.Lig ve 3.Lig'de mücadele eden bir çok takımın başkanını ağırlayan dostluk rüzgarları estirdi.

TFF 3.Lig 30.12.2022, 18:33 UTKU KAYNAR
Adil Köseoğlu, başkanları ağırladı

TFF 3.Lig temsilcimiz Sapanca Gençlikspor Antalya kampında ikinci yarı hazırlıklarını sürdürüyor. Bugün 2.Lig ekibi Amed Sportif ile hazırlık maçı yapan yeşil beyazlılarda başkan Adil Köseoğlu 2.Lig ve 3.Lig'de mücadele eden bir çok takımın başkanını ağırlayarak dostluk rüzgarları estirdi. Hazırlık maçı öncesinde bir araya gelen Iğdırspor kulüp başkanı Cantürk Alagöz, Düzcespor Kulüp başkanı Gökhankapoğlu, İskenderunspor başkanı Hakan Bolat, Adana 1954 Kulup başkanı Menderes Kutlu, Amed Sportif futbol şube sorumlusu Şefik Özdil ve Nihat Katmış dostluk mesajları verdiler. 

Başkan Adil Köseoğlu çok değerli dostlarımız ile futbol camiası içerisinde Antalya'da yeniden bir araya geldik. Tüm kulüplerimize başarılar diliyoruz. Futbolun dostluk kardeşlik ve birleştirici gücünü en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız'' dedi.

Yorumlar (0)