Adil Köseoğlu; Kırgınım

Sapanca Gençlikspor’da 27 Mayıs Cuma günü yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde Adil Köseoğlu, Özkum Tesisleri’nde bir basın toplantı düzenledi.

TFF 3.Lig 24.05.2022, 13:15 24.05.2022, 18:54 SporExpres
Adil Köseoğlu; Kırgınım

Sapanca Gençlikspor’da 27 Mayıs Cuma günü yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde Adil Köseoğlu, Özkum Tesisleri’nde bir basın toplantı düzenledi. Şampiyonluk kazanarak ilçede bir tarih yazdıklarını belirten Köseoğlu, “İlk önce bu yola 15-20 isimle çıktık. Allah’ta bize nasip etti. Hayalimizde gerçekleşti. Sapanca Gençlikspor 20 yıl önce Mithatpaşaspor satın alınarak 3.Lige çıktı. Sportif olarak 1952 yılında kurulan bir kulüp olarak tarihinde ilk kez 3.Lige çıktık. Şükürler olsun. Bundan sonrası için ne olur bilemiyorum. Sapanca’da beklediğimiz desteği bulamadık. Biraz kırgınım. Sapanca Kaymakamı ve Sapanca Belediye Başkanına büyük görev düşüyor. Onlar olmadan bu takımın başarılı olması imkansız” dedi.

10-15 MİLYON BÜTÇE

Başkan adaylığıyla ilgili de Belediye Başkanı Özcan Özen ile yapacağı görüşmenin ardından net kararını bugün açıklayacağını belirten Adil Köseoğlu, “İlçede birlik beraberlik sağlanırsa başkan adaylığım neden olmasın. Bu takım daha üst liglere çıkabilir. Ben bırakmak istemiyorum. Öyle bir niyetim yok. Ancak destek olunmazsa hiçbir iş adamı veya üç beş iş adamının yapacağı iş değil. 10-15 milyonluk bütçe lazım. Sapanca’da bu para rahat toplanır. Ancak ilçenin büyükleri ön ayak olursa biz türlü arkalarındayız. Onlar olmadığı sürece bizim bu işin altından kalkmamız imkansız” dedi.

DESTEK YOKSA YOKUM!

TFF 3.Ligden düşen Hendekspor’un düştüğü pozisyona düşmek istemediklerini ifade eden Köseoğlu, “İşi sıkı tutmak lazım. Böyle destek olunmayacaksa ben yokum. Bizden daha iyi yapacaklar varsa desteklemeye hazırız. Sapancaspor’un bir tane geliri yok. İlçe birleşsin. İlçemizin büyükleri her türlü arkandayız diyorlarsa varız yoksa müsaade isteyeceğim çekileceğim. Bekleyip görelim” dedi.

Yorumlar (0)