Sapancaspor'un Afyon kampı başladı

TFF 3.Lig temsilcimiz Sapanca Gençlikspor, yeni sezon hazırlıkları için ikinci etap çalışmalarına Afyon’da başladı

TFF 3.Lig 05.08.2022, 22:01 SporExpres
Sapancaspor'un Afyon kampı başladı

TFF 3.Lig temsilcimiz Sapanca Gençlikspor, yeni sezon hazırlıkları için ikinci etap çalışmalarına Afyon’da başladı. İlk etap çalışmalarını Bolu’da yapan yeşil beyazlı temsilcimiz ikinci etap için Afyon Oruçoğlu Otel’de kampa girdi.
15 AĞUSTOS'TA KADAR
Teknik Direktör Tuğrul Metin yönetiminde yeni sezona hazırlanan Sapanca Gençlikspor günde çift idman yapıyor. 15 Ağustos'a kadar Afyon'da kalacak olan Sapanca Gençlik’de tecrübeli teknik adam Metin;  Bizim açımızdan verimli bir Bolu kampı geçirdik. Liglerin başlamasına bir aydan daha kısa bir süre kaldı. Burada hem fiziki hem de oyun anlayışına yönelik çalışmalarımızı yaparak sezona hazır bir şekilde başlamak istiyoruz. Diğer takımlara göre daha geç kurulan hatta transfer süreci devam eden bir ekibiz. Burada yapacağımız 3 hazırlık maçı için takım içindeki uyumu pekiştirmek istiyoruz’’ dedi.
6 HAZIRLIK MAÇI
Afyon kampında 4 hazırlık maçı yapacak olan temsilcimiz 9 Ağustos’ta TFF 2.Lig ekibi 1922 Konyaspor ile karşı karşıya gelecek. Yeşil Beyazlılar 11-13 ve 15 Ağustos tarihlerinde yapacağı maçların ardından kampı tamamlayacak.  Sakarya’da da 22-27 Ağustos tarihlerinde 2 maç daha yapacak olan yeşil beyazlılar hazırlık kampını tamamlamış olacak.


 

Yorumlar (0)