Sapancaspor'un maç programı belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu TFF 2.Lig ve 3.Lig’de maç programlarını açıkladı.

TFF 3.Lig 29.07.2022, 17:21 29.07.2022, 18:02 SporExpres
Sapancaspor'un maç programı belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu TFF 2.Lig ve 3.Lig’de maç programlarını açıkladı.  TFF 3.Lig 3.Grup'ta mücadele edecek olan temsilcimiz sezonu  3 Eylül Cumartesi günü Fatsa deplasmanında açarken kendi sahasında ilk maçını ligin ikinci haftasında 11 Eylül Pazar günü 68 Akarayspsor ile oynayacak. Sapanca Atatürk Stadı'da yapılacak tribün inşaatı nedeni ile federasyon tarafından bu müsabakanın nerede oynanacağı belirlenmezken gerekli hazırlıkların tamamlanması halinde mücadelenin Hacımercan Stadı'nda oynanma ihtimali bulunuyor. Bu statta gerekli onayı alamazsa Yeşil Beyazlılar maçlarını şehir dışında oynamak zorunda kalacak.

TFF ‘den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ilk yarının programları belirlendi. Stadyumlarında bakım onarım çalışmaları ve stadyum denetimleri devam eden kulüplerimizin saha bilgileri boş bırakılmıştır.

Stadyumunda kriterlere uygun ışıklandırması olan ve gece müsabakası oynama talebinde bulunan kulüplerimiz, Ekim ayı sonuna kadar gece maçı oynayabileceklerdir. Buna bağlı olarak, stadyumlarında ışıklandırma denetimleri henüz tamamlanmamış olan kulüplerimizin maç saatleri de boş ilan edilmiştir.

Tüm denetimler tamamlandıktan sonra boş bırakılmış olan stat ve saat bilgileri ilan edilecektir.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig karşılaşma programları için aşağıdaki linkleri tıklayınız.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 

TFF 2. Lig Kırmızı Grup 

TFF 3. Lig 1. Grup

TFF 3. Lig 2. Grup

TFF 3. Lig 3. Grup

Yorumlar (0)