Erenler54 SK Kupasını aldı

U14 Ligi 20.02.2024, 10:59 UTKU KAYNAR
Erenler54 SK Kupasını aldı

2023-2024 futbol sezonu U14 kategorisi Lig şampiyonu  olan Erenler54 Spor Kulübü düzenlenen törenle kupa ve madalyalarını aldı. Kupa törenine AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar’da katıldı. Törende oyuncularına ve antrenörlerine kupa ve madalyaları, Sakarya'nın ilk kadın Avrupa Karate Hakemi Sevgi Çakmak'a da plaketinitakdim etti.

ASKF’YE ZİYARET

ASKF Yönetimininide ziyaret eden Yusuf Alemdar'a Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Söğütlü Belediye Başkan Adayı Selçuk Kurt, Erenler ve Söğütlü AK Parti ilçe başkanları eşlik etti.

SPORA DESTEK

Karşılamada TFF Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, TÜFAD Sakarya Şube Başkanı Tamer İlaçan, Saha komiserleri dernek Başkanı Mahmut Güzel, ASKF ve Futbol kulüp yöneticileri hazır bulundu. ASKF Başkanı Yaşar Zımba  "Ziyaretleri ve destekleri için AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar'a teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Dedi. Spora uzak olduğuna dair eleştirileri red ederek ;’’ Sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz’’ mesajı verdi.

Yorumlar (1)
tabakhane 2 ay önce
tebrikler erenler fk