banner212

banner211

U14’de Şampiyonlar kupalarını aldı

Sakarya U14 B Ligi’ni lider tamamlayan Sakarya Tekspor ve ikinci sıradaki Akyazı Akınspor U14 A Ligi’ne yükseldi.

U14 Ligi 19.03.2019, 12:08 19.03.2019, 12:11 UTKU KAYNAR
U14’de Şampiyonlar kupalarını aldı
banner218

Sakarya U14 B Ligi’ni lider tamamlayan Sakarya Tekspor ve ikinci sıradaki Akyazı Akınspor U14 A Ligi’ne yükseldi. İlk iki sırayı alan iki takım Erenler Stadı’nda gerçekleşen tören ile kupalarını aldı

TÖRENE BÜYÜK İLGİ

Zorlu bir maraton sonunda U14 B Ligi’ni lider tamamlayan Tekspor takipçisi Akyazı Akınspor ile birlikte bir A Ligi’ne yükseldi. Son maçında Aslan Futbol Kulübünü 2-1 mağlup eden Akyazı temsilcisi Akınspor maç sonunda büyük sevinç yaşadı. İlk iki sırayı alan takımlar düzenlenen tören ile kupa ve madalyalarını aldı. Erenler Stadı’nda gerçekleştirilen törene Sakarya Spor Camiası da büyük ilgi gösterdi.

DEMİR’DEN TEBRİK

Sakarya Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir gerçekleşen kupa töreninde sporcuları kutladı. Demir yaptığı açıklamada “Grubunda ilk iki sırayı alan Tekspor ve Akyazı Akınspor’u öncelikle centilmence futbol oynadıkları için tebrik ediyorum.  Hocalarımız Mesut Yılmaz ve Ozan Pirinç’i çok iyi sporcular yetiştirmişler. İki takımımızı da tebrik ediyor, önümüzdeki sezon bir üst iğde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

AİLELER YALNIZ BIRAKMADI

Kupa ve madalyalarını alan sporcular hem törene katılan protokol üyeleriyle hem de aileleriyle bol bol fotoğraf çektirdi. Ödül törenine Akyazı Akınspor Başkanı Kerim Dertli, Akyazı Akınspor Yöneticisi Ömer Genç, Erenler Stadı müdürü Özcan Çelik’ten Saha Komiserleri Başkanı Mahmut Güzel ve aileler de katıldı. Tören çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

banner220
Yorumlar (0)