banner212

banner211

Harbişspor Türkiye'de ilk 4 takım arasında

U17 Türkiye Şampiyonası 2.Kademe Eskişehir Grubu’nda Harbişspor final maçında İzmit Çayırovaspor’la karşılaştı.

U17 Ligi 23.06.2018, 12:16 UTKU KAYNAR
Harbişspor Türkiye'de ilk 4 takım arasında

U17 Türkiye Şampiyonası 2.Kademe Eskişehir Grubu’nda Harbişspor final maçında İzmit Çayırovaspor’la karşılaştı.  Sarı-siyahlı takım, rakibini 1-0’la geçerek Türkiye’de adını son 4 takım arasına yazdırmayı başardı. 


ŞAMPİYON OLDU
Harbişspor, U17 Türkiye Şampiyonası 2.Kademe Eskişehir Grubu’nda final maçında İzmit Çayırovaspor ile karşılaştı. Nefesleri kesen müsabakada Harbişspor ilk yarısı golsüz biten maçta 52’nci dakikada Emirhan Taşçı’nın attığı golle rakibini 1-0 mağlup etti. Bu sonuçla grup şampiyonu olarak adını Türkiye’de son 4 takım arasına yazdırmayı başaran Harbişspor’da maçın sonunda büyük sevinç yaşandı. 


GURUR DUYUYORUM
Eskişehir’de tarih yazmayı başaran Harbişspor’da Kulüp Başkanı Cem Taşkın, oyuncularıyla gurur duyduğunu söyledi. Başkan Taşkın, “Bu çocuklarla ne kadar gurur duysak azdır. Türkiye’de son 4 takım arasına yazdırmak çok büyük bir iş. Harbişspor olarak biz bu işi başardık. Hala işimiz bitmedi. Son 4 takım arasında da tarih yazarak kupayı Harbişspor ve Sakarya’ya getirmeye çalışacağız” ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)