banner212

banner211

Adem Arslan, Ligde kalacağımıza inanıyorum

Aroma Bayanlar 3.

Voleybol 20.03.2012, 10:34
Adem Arslan, Ligde kalacağımıza inanıyorum
banner218
Aroma Bayanlar 3. Lig'inde tutuna bilme mücadelesi veren Adaspor takımı lig'de kalmak için umutlarını son hafta bırakmak istemiyor.

İlimizi Aroma Bayanlar 3. Lig'inde temsil eden bir diğer takımımız olan ve ligde kalmak için varını yoğunu ortaya koyan Adaspor takımı umutlarını son haftaya bırakmak istemiyor. Adaspor voleybol  takımı lig'de son 3 haftaya girilirken rakiplerine göre avarajla önde görünüyor. Son haftalarda yaşana bilecek tüm olumsuzlukları göz önüne alan Adaspor teknşk heyeti ince eleyip sık dokuyor. Küme düşme mücadelesi verdiği rakiplerinden Değirmenderespor'a 3-2 yenilen ve büyük üzüntü yaşayan Adaspor'a bir şok'da maçta sakatlanan takımın pasörü Gizem'den geldi. Ayağında ince doku zedelenmesi olan Gizem'in önümüzdeki hafta oynacak lig liderli Maltepe Yalıspor müsabakasına yetiştirilmesi için seferberlik ilan edildiği öğrenildi.

 

"YARARLANMAK İSTİYORUZ"

Antrenör Adem Arslan;" Lig'de kalmak için elimizden ne geliyorsa yapmak istiyoruz. Lig'den düşecek 1 takım belli oldu. Düşme hattında olan takımlardan biri biziz. Kümede kalma mücadelesi veren 3 takım 15 puanda. Son haftalara bırakmadan kümede kalmayı garantilemek istiyoruz. Bu hafta galip gelseydik bunu büyük ölçüde başarmış olacaktık. Kümede kalma mücadesi veren bütün takımlar ligin güçlü takımlarıyla karşılaşıyor. Bizde zorlu maçlara çıkacağız. Lig şuanda bitmiş olsa averajla ligde kalıyoruz. Ama işimize şansı bırakmamak için galip gelmeliyiz. Maltepe Yalıspor şuanda sıkıntılı bir süreç içerisinde. Bu sıkıntılı süreçten yaralanmak istiyoruz" dedi.

 

banner220
Yorumlar (0)