banner212

banner211

Akyazı 2.Lig'e yükseldi

Bölgesel Lig'de mücadele eden Akyazı Belediyesi Erkekler Voleybol Takımı 2. Lige yükseldi.

Voleybol 18.09.2018, 19:33 18.09.2018, 20:18 UTKU KAYNAR
Akyazı 2.Lig'e yükseldi

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler  Bölgesel Lig müsabakaları Bursa'da yapıldı. Bölgesel Lig müsabakaları sonunda  ikinci olan Akyazı Belediyesi Voleybol takımı Erkekler 2.Ligi'ne yükselme başarısını gösterdi.

Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Spor Müdürlüğü bünyesine 14 yeni sporcu transfer yaparak kadrosunu güçlendiren temsilcimiz Akyazı’da düzenlenecek olan hazırlık turnuvasına ev sahipliği yapacak.

Temsilcimiz 7 Ekim'de başlayacak olan 2.Lig müsabakaları öncesinde  15 Temmuz Şehitler Voleybol Turnuvası'nda yapacağı maçlarla hazırlıklarını sürdürecek. 21-22-23 Eylül 2018 Tarihlerinde Akyazı Atatürk Spor salonunda gerçekleşecek turnuvaya Akyazı Belediyesi'nin dışında  Kocaeli Büyükşehir Kâğıt Spor, Kartepe Belediyesi Spor, Odun Pazarı Spor Kulübü, Çilimli Belediye Spor takımları katılacak.

Antrenör Ertan Özkaptan  Sakarya'yı ve Akyazı'yı ikinci ligde temsil edecekleri için çok mutlu olduklarını belirterek; " Akyazı'da ev sahipliği yapacağımız turnuva ile lige daha iyi hazırlanacağız. Tüm halkımızı turnuvada ve ligde takımlarına destek olmaya davet ediyorum" dedi.

Yorumlar (0)