banner212

banner211

Akyazı Belediye ilk maçına çıkıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2.Ligi'nde mücadele edecek olan Akyazı Belediyesi pazar günü sezonun ilk maçına çıkıyor.

Voleybol 05.10.2018, 16:17 06.10.2018, 01:04 UTKU KAYNAR
Akyazı Belediye ilk maçına çıkıyor
banner218

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2.Ligi'nde mücadele edecek olan Akyazı Belediyesi pazar günü sezonun ilk maçına çıkıyor. Sarı Siyahlıların konuğu Kocaeli Kağıtspor olacak.

Bursa'da yapılan Erkekler Bölgesel Lig müsabakaları sonrası  Erkekler Voleybol 2.Ligi'ne yüksel Akyazı Belediyesi sezonun ilk maçına pazar günü çıkacak. 2'inci Grupta mücadele edecek olan Sarı Siyahlılar lige kendi sahasında oynayacağı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor maçı ile başlayacak. Akyazı Spor Salonu'nda oynanacak mücadele saat 14.00'de başlayacak.

Akyazı Belediyesi Voleybol takımı antrenörü Ertan Özkaptan  Sakarya'yı ve Akyazı'yı ikinci ligde temsil edecekleri için çok mutlu olduklarını belirterek; " Bölgesel Lig'de yaptığımız mücadele sonrasında profesyonel lige yükselmeyi başardık. Belediyemizin desteği ile güzel bir kadro kurduk. Bu takım Sakarya'yı en iyi şekilde temsil edecek" dedi.

Yorumlar (0)