banner212

banner211

Arifiye Voleybol Heyecanı

Arifiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce 19 Mayıs Gençlik Haftası Etkinliklerinde düzenlenen Yıldızlar ve Gençler Voleybol İlçede bulunan Süleyman Edip Balkır Spor Salonunda başladı.

Voleybol 13.05.2013, 16:12
Arifiye Voleybol Heyecanı
banner218

Arifiye  Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce 19 Mayıs Gençlik Haftası Etkinliklerinde düzenlenen Yıldızlar ve Gençler Voleybol  İlçede bulunan Süleyman Edip Balkır Spor Salonunda başladı.


İlçede bulunan  Orta okul ve liseden oluşan 13 ekibin mücadele edeceği turnuva 3 gün sürecek.


İlçede Salon sporlarının da canlanması ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramın etkinlikleri ile birleştirilen turnuva sonunda ilk 4 okul takımına kupaları Spor İlçe Müdürlüğünce verilecek.İlk gün müsabakalara Ekrem Oba Orta okulu ile Aşağı Kirazca orta okulu yıldız kızlar müsabakalar ile başladı.


İlçede bulunan öğrencilerimize spor yaptırmak en büyük hedefimiz. Spora yapılan yatırımın boşa gitmeyeceğini düşünüyoruz. Spor yapılan yatırım sağlığa ve emniyete de yapılan yatırımdır. Bunun bilincindeyiz.


İlçe Müdür İbrahim ARKAN: İlçemizde tüm ferdi branşlar kadar takım sporlarına gereken önemi vermekteyiz.  Arifiye Öğretmen okulunda ait salonda yapmakta olduğumuz turnuvaları ilçemizin en büyük sorunu olan Spor Salonunun yapılması ile aşacağız. Tek bir salonun ilçemiz salon ve takım sporlarına yetmediği aşikardır. En büyük temennimiz ilçemize bir spor salonu kazandırılması. Bu konu ile ilgili bir çalışma başlattık en kısa zamanda sonuca ulaşırız.


Yorumlar (0)