banner212

banner211

Atatürk İlköğretim Okulunda Voleybol atılımı

Bu sezon Bölgesel Voleybol Lig’inde mücadele edecek Atatürk İlköğretim Okuluspor Kulübü Bayan Voleybol takımı çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor.

Voleybol 04.10.2013, 16:09
Atatürk İlköğretim Okulunda Voleybol atılımı
banner218

Bu sezon Bölgesel Voleybol Lig’inde mücadele edecek Atatürk İlköğretim Okuluspor Kulübü Bayan Voleybol takımı , Voleybol duayeni Teknik Sorumlu Erol Güdüloğlu ve Antrenör Ertan Özkaptan denetiminde çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor.


Haftanın 3 günü Atatürk Spor salonunda çalışan Adapazarlı File’nin sultanları son zamanlarda tamamen yok olan Bayan Voleyboluna  nefes getirmiş durumda.


Güdüloğlu döndü

AİÖSK Bayan Voleybol takımının başında Türk Voleybol’unun vazgeçilmez duayeni Erol Güdüloğlu var. Güdüloğlu hoca Sakarya ‘da Voleybol oynarken transferleri nedeni ile 16 yıl önce yuvadan uçmuş .şimdi , Adapazarı Voleybol’u için tekrar yuvaya dönerek yeni oluşturulan takımın başında var gücü ile çalışıyor. Adapazarı Voleybol’unda vaz geçilmez antrenör Ertan Özkaptan ise Erol hocanın yardımcılığını yapıyor.


Hedef önce alt yapı

Erol Güdüloğlu kapanan Adaspor ve Bosna Sancak takımlarında oynayan Sultanları Atatürk İlköğretim Okulu spor kulübü çatısı altında buluşturmuş. Deneyimli Teknik adam hedefleri şöyle açıklıyor.

“Önce alt yapı planları yaptık. Sadece Bayan şubemiz açık. 75-80 minik Voleybol’cu ile çalışıyoruz. Atatürk Spor salonu ile Camili ve Kız Meslek salonlarında çalışmalarımız var. Küçükler,Yıldızlar, Gençler ve Büyükler olarak çalışmalara devam ediyoruz. Sakarya’dan ayrıldığım 16 yıl içinde tamamen biten Bayan Voleybolunu tekrar eski günlerine getireceğiz. “


Büyüklerde hedef belirlendi

Bu sezon Bölgesel Lig’de mücadele edecek Bayan Voleybol takımının çalışmalarından çok memnun olduğunu belirten Erol Güdüloğlu hedefi belirlediklerini belirterek “ Bu sezon Bölgesel Lig’de mücadele edip önce 3 lige çıkacağız. Sırası ile 2. Lig ve 1. Lig’e yükselip hem marka değerimizi arttıracağız, hem de Sakaryalılara Bayan Voleybol’un geri döndüğünü göstereceğiz. En büyük arzum Salon’da tıka basa dolu izleyicilerimiz önünde mücadele edip Kupa ve Kupa’lar kazanmak.


haber: Suat Beyenal

 

Yorumlar (0)