banner212

banner211

Bahar Kupası Şampiyonu Kahve Diyarı

Sakarya Büyük şehir Belediyesi Bahar Kupası Voleybol turnuvası sonuçlandı. Kahve Diyarı takımı finalde Adaspor’u 3-1 yendi

Voleybol 01.06.2013, 11:57
Bahar Kupası Şampiyonu Kahve Diyarı
banner218

Sakarya Büyük Şehir Belediyesi Bahar Kupası Voleybol turnuvası Final maçı ile tamamlandı .Final maçında  Kahve Diyarı takımı 135 dakika süren müthiş maçta Adaspor’u 3-1 yenerek Kupa’yı kazandı. Turnuvada Tüvasaş Takımı Toyota Boshoko’yu 3-1 yendi ve üçüncü sırada yer buldu. Adaspor’un 2. olduğu turnuvada Toyota Boshoko dördüncülükte kaldı.

Kupalar verildi

Final grubu maçlarını Sakarya Büyük Şehir Belediyesi spor şube müdürü Yusuf Ertuğrul Erdem izledi ve düzenlenen törende şampiyon takım Kahve Diyarı’na  madalyaları ile Şampiyonluk kupasını verdi. Adaspor, Tüvasaş ve Toyota Boshoko takımlarına madalya ve Kupa’ları protokol mensupları tarafından verildi.

Teşekkür Plaketi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi spor şube müdürü Yusuf Ertuğrul Erdem Voleybol Hakemleri derneği başkanı Mehmet Ürkmez’e teşekkür plaketi verdi.

Taraftar ve Çocukları ile paylaştılar

Şampiyonluğu doyasıya kutlayan Kahve Diyarı takımı oyuncuları madalya ve Kupa sevincini taraftarları ve kendi çocukları ile paylaştılar.


HABER:Suat Beyenal

banner220
Yorumlar (0)