banner212

banner211

Balkanların kalbi Karasu'da atacak

Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası Final etabı Türkiyede ilk defa Karasuda gerçekleştiriliyor.

Voleybol 13.08.2013, 00:48
Balkanların kalbi Karasu'da atacak
banner218

Karasu  Belediyesinin ev sahipliğinde Türkiye Voleybol Federasyonu ile Şimal Organizasyon tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında Balkan Voleybol Birliği’nin Plaj Voleybolunda ki en önemli etabı 23-25 Ağustos tarihlerinde Karasu Plajında gerçekleştiriliyor.

Ülkemizde ilk defa gerçekleştirilecek olan Uluslararası Şampiyonaya için ev sahipliğini üstlenen Karasu Belediyesi  çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 16 bayan ve 16 erkek takımının ana tablo maçlarında mücadele edeceği şampiyona sporseverlere unutulmaz anlar yaşatacak. NTV Spor tarafından final maçları naklen yayınlanacak olan şampiyona sonunda  3.000 Euro’luk ödülde sahibini bulacak.

Şampiyona ile ilgili bilgi veren Karasu belediye Başkanı Mehmet  İSPİROĞLU; Ülkemizin en önemli kumsallarından birisine sahip olan Karasu ilçemizi plaj sporlarının merkezi haline getirmek amacı ile başlattığımız çalışmalar meyvelerini vermeye başladı. 2013 yılında iki önemli plaj sporu etabını başarılı bir şekilde tamamladık ve önümüzde önem verdiğimiz ve ilçemizde yapılması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığımız Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonasını ülkemizin spora verdiği önemi en iyi şekilde göstermek için ilçemiz adına bir fırsat olarak görüyoruz. Karasuya gelen sporcularımız ve diğer yetkililere ülkemizin misafirperverliğini bütün çalışanlarımız ve halkımız ile birlikte konuklarımıza hissettireceğiz. Bundan sonraki yıllarda hedefimiz Plaj Futbolunun ve Plaj Voleybolunun Avrupa Şampiyonalarını düzenlemek bunların yanı sıra diğer plaj sporlarının da yapıldığı önemli merkezlerden biri haline getirmek gayesindeyiz. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz spor organizasyonlarına katkı veren bütün spor dostlarına teşekkür eder, 23-25 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası final etabı maçları için bütün spor severleri Karasu ilçemize bekleriz.

Yorumlar (0)