Bayan Voleybol Üçüncü Lig temsilcimiz Yeni Hendek Bayan Voleybol Takımımız Pazar günü oynadığı Çanakkale Bayramiç Bayan Voleybol takımını 3-0 gibi net bir skorla yenerek küme çıkma şansını arttırdı." />

banner212

banner211

Bayan Voleybolculara galibiyet yemeği

Bayan Voleybol Üçüncü Lig temsilcimiz Yeni Hendek Bayan Voleybol Takımımız Pazar günü oynadığı Çanakkale Bayramiç Bayan Voleybol takımını 3-0 gibi net bir skorla yenerek küme çıkma şansını arttırdı.

Voleybol 16.01.2013, 08:40
Bayan Voleybolculara galibiyet yemeği
banner218

Bayan Voleybol Üçüncü Lig temsilcimiz Yeni Hendek Bayan Voleybol Takımımız Pazar günü oynadığı Çanakkale Bayramiç Bayan Voleybol takımını 3-0 gibi net bir skorla yenerek küme çıkma şansını arttırdı. Birçok birinci lig takımına oyuncu yetiştiren Yeni Hendek ‘te bu sezon hedef bir üst kümeye  çıkmak.

 

Takımın Hocası ve Kızlara göre her şeyi olan İdris Demir ‘’ çok çalışmamızın semerisini elde ettiğimiz başarılarda görmekteyiz . Şu anda takımda oynayan kızlarımızın çoğu Lise talebesi , sadece iki kızımız Üniversite de okuyorlar ve takımımıza destek istiyoruz’’ dedi .Takımkaptanları Esma Yaşar ve Kübra Alma ise arkadaşlık ve kardeşlik olgularının en üst seviyede olduğunu , takım ruhunun birlik beraberlik çerçevesinde başarılı olduğunu belirttiler.

 

Galibiyet yemeğinin sponsoru olan Özkan Korkmaz ise yaptığı açıklamada ‘’ gencecik kızlarımızın özverili oyunu ve galibiyetleri beni oldukça mutlu etti, birşeyler yapmak onları mutlu etmek istedim ve Trio Garden da kendilerini ağırlayarak hem yemek , hem de Papilla yemek takımlarından birer hediyeler vererek galibiyetlerini kutladık. Başarılarına destek olmak için her zaman yanlarında olmaya çalışacam ama Sakaryalıların da bu kızlarımıza sahip çıkmalarını bekliyorum’’dedi


Yorumlar (0)