banner212

banner211

Filenin Sultanları destek bekliyor

Aroma Bayanlar Voleybol 3.

Voleybol 20.03.2012, 10:05
Filenin Sultanları destek bekliyor
banner218
Aroma Bayanlar Voleybol 3. Lig B grubunda geçtiğimiz hafta aldığı galibiyetle 2. Lig için Play-Off oynamayı garantileyen Yeni Hendekspor'un Antrenör'ü İdris Demir;" Ortada böyle bir başarı var. Destek veren yok, daha ne yapalım destek için" dedi.

 

İlimizi Aroma Bayanlar Voleybol Lig'inde başarıyla temsil eden Yeni Hendekspor bir ilke daha imza attı. Sakarya voleyboluna yeni bir başarı daha ekleyen Hendekspor 2. Lig Play-Off'larına kalma başarısı gösteren ilk ve tek takım oldu. Lig'in başından bugüne kadar sergilemiş olduğu başarılı performansıyla dikkatlari üzerine çeken Yeni Hendekspor lig'in bitimine 3 hafta kala Play-Off'a kalmayı garantiledi.

 

 

"NE ZAMAN DESTEK VERECEKLER?"

Sakarya'da ilklerin takımı olmaya devam eden Yeni Hendekspor Antrenör'ü İdris Demir ve sporcuları bunca çabaya ve elde edilen başarıya rağmen hala destek göremediklerini söylediler. Antrenör İdris Demir;" Sezon başından beri voleybolcuylarımızla birlikte mücadele veriyoruz.  Sakarya'da voleybol adına güzel işler yapıyoruz. Ama sezon başından bu yana hiçbir destek görmüyoruz. Bunca başarılı sonucun ardından sporcularıma prim verilmedi. İlk defa Play-Off oynayacak bir takımın bulunmasına rağmen hiç kimse bu takıma hakettiği desteği vermiyor. Daha nasıl bir başarı elde etmeliyiz ki bu takım destek verilecek kıvama gelsin. Ne zaman destek verilecek bunu anlamıyorum. Sporcularımızla birlikte sezon başından beri prim görmedik. Herşeye rağmen biz mücadelemizi sonuna kadar verip 2. Lig'e çıkmak için savaşacağız. İlimizde spor'a destek vermek isteyen  iş adamları ne zaman Yeni Hendekspor'u görecek ve destek verecek bunu merakla bekliyorum" dedi.

 

 

OYUNCULARA TEBRİK

Antrenör İdris Demir;" Yeni Hendekspor olarak Play-Off'u garantiledik. İlk defa bir Sakarya takımı 2. Lig için play-off oynayacak. İlimiz için bir ilk olacak. Yeni Hendekspor olark hedefimiz mutlaka burada da başarı elde edip 2. Lig'e yükselmek. 20 haftada 45 puan topladık. 3 grup yapılarak üçer maç oynanacak. Grup birincileri direk 2. Lig'e yükselecek. En iyi avaraja sahip olan 2'inci'de 2. Lig'e yükselecek. 12' takım'ın takılacağı Play-Off müsabakalarından 4 takım Bayanlar Voleybol 2'inci lig'ine yükselecek. Yeni Hendekspor Kulübü olarak bizde bu 4 takımdan biri olabilmek için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Sakarya voleybolunu en iyi şekilde temilsi etmek için sporcularımızla birlikte büyük bir mücadele sergileyoruz. Verdikleri mücadeleden ve sahada sergiledikleri performanslarından dolayı sporcularımı tebrik ediyor ve voleybol hayatlarından başarılar diliyorum. Sezon başında Bursa'dan aldığımız  2 oyuncumuz'dan idmana gelemekdikleri için verim alamıyoruz. Bunun dışında sıkıntımız yok" dedi.

 

Gökhan ÇETİNBAŞ  

Yorumlar (0)