banner212

banner211

Hedef Sultanlar Ligi

Sakarya Voleybol Spor Kulübü, Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde yeni sezon öncesinde transfere hız verdi. Filenin sultanları, iç transferde şampiyonlukta pay sahibi olan 6 sporcusuyla sözleşme yeniledi.

Voleybol 18.06.2020, 12:41 20.06.2020, 11:45 UTKU KAYNAR
Hedef Sultanlar Ligi
banner218

6 İSİMLE ANLAŞTI Bayanlar Voleybol 1.Ligi’ne katılım bedelini ödeyen Sakarya Voleybol Spor Kulübü vakit kaybetmeden transfere de hız verdi. İlk olarak takımın şampiyonluğunda pay sahibi olan sporcularla görüşmelerine başlayan filenin sultanları, Gizem Bayraktar, Kübra Dervişoğlu, Elvan Alpar, Ecren Akbal, Ebru Özsemerci ve Damla Tilki ile yeniden anlaştı.  6 sporcuda takımda kaldıkları için mutlu olduklarını söyledi. 

HEDEF SULTANLAR LİGİ

Sakarya Voleybol Spor Kulübü Antrenörü İdris Demir, geçen yılki başarıda emeği olan 6 sporcusuyla yeniden anlaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kulüp Başkanı Ömer Bektaş ise iyi bir bütçe ile Sultanlar Ligi hedefine ulaşmak adına çalışacaklarını belirterek, “Bu yıl çok daha zor bir sezon bizi bekliyor. Umarım bununda altından kalkarız. İç transferin ardından dış transferde de iyi isimlerle kadromuzu güçlendirmek istiyoruz” dedi.  

banner220
Yorumlar (0)