banner212

banner211

Hendek'de Yeni Salonun sıkıntıları bitmiyor

Hendek’te yeni yapılan Spor Salonununda sorunlar bitmiyor. Seyirci problemi ve ulaşım sorunu nedeni ile müsabaka oynanamıyor

Voleybol 20.12.2013, 17:28 20.12.2013, 17:31 UTKU KAYNAR
Hendek'de Yeni Salonun sıkıntıları bitmiyor
banner218

Hendek’te yeni yapılan Spor Salonu’nunda sorunlar bitmiyor.  Sakarya Valisi Mustafa Büyük’ünde dikkatini çeken Salon potalarının ardından , Havaların soğuması ile salondaki eksiklikler gün yüzüne çıkmaya başladı. Aşırı yağılar nedeniyle salonun bazı yerlerini su bastı. Duvarlarda nem nedeniyle çirkin görüntüler oluştu. Bir de koca salonun ısıtma sorunun olması Hendek’e hiç yakışmadı.  Yeni Hendekspor Bayan Voleybol takımı da yeni salonun tam hazır olmaması nedeniyle 3.Ligdeki müsabakalarını Hendek Atatürk Spor Salonunda oynamak zorunda kalıyor.

 

Sultanların

rakibi Komşu

İdris Demir önderliğinde ligde zirvede yer alan temsilcimiz , Derince takımını yarın saat 14.00’de Hendek Atatürk Spor Salonunda (Eski salon) ağırlayacak.  Temsilcimiz Hendek’te otaban kenarına yapılan yeni salonda sadece hava iyiyken, Edirne Keşan müsabakasını oynamıştı. Seyirci proplemi ve ulaşım sorunu olanYe ni salonun henüz tam teslim alınmaması da madalyanın bir yüzü olarak göze çarpıyor. 

banner220
Yorumlar (0)