banner212

banner211

Hendekli Sultanlar Final AşkınaHendekspor, Voleybol Türkiye Şampiyonası Yarı Final Grubu'nda küçükler ve gençlerde boy gösterecek.

Voleybol 25.05.2012, 11:26
Hendekli Sultanlar Final Aşkına
banner218


Hendekspor, Voleybol Türkiye Şampiyonası Yarı Final Grubu'nda küçükler ve gençlerde boy gösterecek. Küçükler Kocaeli'de, Gençler ise Zonguldak'ta finale kalma mücadelesi verecek.

Hazırlıklar tamam

Hendekspor'un küçükler ve gençlerde yer alacağı Voleybol Türkiye Şampiyonası Yarı Final Grubu maçları bugün start alacak.  Üç gün sürecek müsabakalarda Hendekspor, küçüklerde Kocaeli, gençlerde ise Zonguldak Grubu'nda mücadele edecek. Antrenör İdris Demir nezaretinde hazırlıklarını tamamlayan her iki takımda da hedef final grubuna kalmak. Çok başarılı bir sezon geçiren Hendekspor'un yıldız voleybol takımı final grubuna kalmaya hak kazanmıştı.

Hedef final grubu

Hendekspor olarak hedeflerinin yıldızların ardından küçükler ve gençlerde de final grubuna kalmak olduğunu söyleyen Antrenör İdris Demir, sporcularına güvendiğini söyledi. Demir, "Küçükler ve gençlerde rakiplerimiz iyi olmasına karşın bizde iyiyiz. Hendekspor'un adını Yıldız takımımızla birlikte üç  kategoride de Final grubuna kalarak Türkiye'ye duyurmak istiyoruz. Biz buna inandık. Bir aksilik olmaması durumunda üç hedefimize de ulaşacağımıza canı gönülden inanıyorum" şeklinde konuştu.  Yazar: Mehmet KAVİS/YeniHaber Gazetesi[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)