banner212

banner211

Hendekspor 2.Ligin kapısından döndü

Y.

Voleybol 12.04.2012, 11:21
Hendekspor 2.Ligin kapısından döndü
banner218
Y.Hendekspor finalde İzmir Işıkkent'e 3-0 mağlup olarak 2.Lig'e yükselemedi

Aroma Bayanlar Voleybol 3.Lig Play-Off Ankara Grubu'nda Y.Hendekspor finalde İzmir Işıkkent ile karşılaştı. Rakibi önünde tutunamayan Y.Hendekspor salondan 3-0 mağlup ayrılarak 2.Lig hayalini gelecek seneye bıraktı.

Finalde kaybetti

Y.Hendekspor, Aroma Bayanlar Voleybol 3.Lig Play-Off Ankara Grubu'nda final karşılaşmasında İzmir Işıkkent ile karşılaştı. Güçlü rakibi önünde istediği oyunu salona yansıtamayan mavi-siyahlı bayanlar setlerini 23-25, 15-25 ve 20-25 kaybettiği müsabakadan 3-0 mağlup ayrılarak 2.Lig'e yükselme hayallerini gelecek seneye bıraktı. Karşılaşmanın sonunda Hendeksporlu bayanlar büyük üzüntü yaşarken antrenör İdris Demir oyuncularını teselli etti.

Gurur duyuyorum

İzmir Işıkkent karşısında ellerinden geleni yaptıklarını ancak rakibin iyi gününde olduğunu belirten Antrenör İdris Demir, oyuncularınla gurur duyduğunu söyledi. Demir, Biz tarih yazmak istiyorduk ancak olmadı. Sporcularımı gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. Elimizden geleni yaptık. Bu takım her şeyi hak ediyor. Hendek'in ismini tüm Türkiye'ye duyurmaya başardık. Bu yıl olmadı ama gelecek yıl 2.Lig mutluluğunu ilçemize yaşatacağız" ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)