banner212

banner211

Hendekspor Final Grubuna kaldıHendekspor, küçükler ve gençlerde final grubuna kalarak büyük bir başarı elde etti

Hendekspor, Voleybol Yarı Final Grubu'nda küçüklerde ve gençlerde adını finale yazdırdı.

Voleybol 27.05.2012, 14:38
Hendekspor Final Grubuna kaldı
banner218


Hendekspor, küçükler ve gençlerde final grubuna kalarak büyük bir başarı elde etti

Hendekspor, Voleybol Yarı Final Grubu'nda küçüklerde ve gençlerde adını finale yazdırdı. Küçükler, Kocaeli'de Çankırı temsilcisini, Gençler ise Zonguldak'ta Eskişehir Anadolu Üniversitesi'ni 3-0 yenerek birinci oldu.

Final grubuna kaldı

Hendekspor, voleybolda tarih yazmaya devam ediyor. Yıldızlarda final grubuna katılma hakkı kazanan sultanlar, küçükler ve gençler kategorisinde de aynı başarıyı yakaladı. Kocaeli Grubu'nda yer alan Küçükler, final maçında Çankırı temsilcisini 25-18, 25-18 ve 25-20'lik setlerle 3-0 yenerek adını final grubuna yazdırdı. Zonguldak'ta mücadele eden Gençler ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi önünde 25-25, 26-24 ve 25-18'lik setlerle salondan 3-0 galip ayrılarak son 16 takım arasında katılma hakkı kazandı.

Çok büyük başarı

Yıldızların ardından küçükler ve gençlerde de final grubuna kalarak çok büyük bir başarının altına imza atan Hendekspor'da Antrenör İdris Demir, sporcularınla gurur duyduğunu söyledi. Demir, "Hedefimiz üç kategoride de finale kalmaktı. Bunu başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kızlarım çok önemli işler yaptı. Güçlü takımları geride bırakarak Türkiye'de üç kategoride de son 16 takım arasında kendilerine yer buldu. Artık final grubuna hazırlanarak başarılarımızı burada da devam ettirmeye çalışacağız.Bize sezon boyunca desteklerini esirgemeyenBelediye Başkanımız Ali İnci'ye ve Kulüp Başkanımız Halit Evin'e sporcularım ve velilerim adına teşekkür ediyorum" dedi.Yazar: Mehmet KAVİS/HaberHendek.com

Yorumlar (0)