banner212

banner211

Hendekspor Türkiye Dördüncüsü oldu

Hendekspor Genç Bayanlar Türkiye Voleybol Şampiyonası'nı 4'üncü olarak tamamladı.

Voleybol 01.07.2012, 19:12
Hendekspor Türkiye Dördüncüsü oldu
banner218
Hendekspor Genç Bayanlar Türkiye Voleybol Şampiyonası'nı 4'üncü olarak tamamladı. İdris Demir'in öğrencileri tarihi bir başarıya imza atarak ilimize döndü.

Türkiye 4'üncüsü

Hendekspor Bayan Voleybol Takımı Ankara'da düzenlenen şampiyonada tarihi bir başarıya imza attı. Türkiye'de ilk dört takım arasına giren Hendekspor, 3'üncülük maçında dün Ankara Karşıyaka ile kozlarını paylaştı. Rakibi karşısında istediği oyunu sahaya yansıtamayan filenin sultanları karşılaşmadan 3-0 mağlup ayrıldı. Tarihi başarı Voleybolda ilimizi başarıyla temsil eden Hendekspor, Türkiye Şampiyonası'nda sayısız takımı saf dışı bırakarak ilk dörde girdi. Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonası'nda tarihi bir başarıya imza atan İdris Demir'in öğrencileri dün akşam saatlerinde ilimize döndü.

Filenin sultanları Türkiye 4'üncüsü olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylediler. 'Gurur duyuyorum' Hendekspor Voleybol Takımı'nın başarı antrenörü İdris Demir, Sakarya'ya Türkiye 4'üncüsü olarak geldikleri için mutlu oldukşarını belirtti. Tüm oyuncularını gösterdiği mücadelelerinden dolayı kutlayan Demir, "Türkiye'de ilk dörde girerek büyüyük bir başarıya imza attık. Sporcularımla gurur duyuyorum" dedi.

Kaynak: HaberHendek.com

 

Yorumlar (0)