banner212

banner211

Karasu'nun Sultanları Belli Oldu

Karasu 2017-2018 Eğitim Öğretim Sezonu Bayanlar Voleybol İlçe Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Voleybol 05.05.2018, 11:48 05.05.2018, 11:55 UTKU KAYNAR
Karasu'nun Sultanları Belli Oldu
banner218
 

Karasu 2017-2018 Eğitim Öğretim Sezonu Bayanlar Voleybol İlçe Birinciliği müsabakaları sona erdi. Büyük heyecana sahne olan müsabakalarda Genç Kızlarda Atatürk Anadolu Lisesi, Yıldızlarda ve Küçük Kızlarda Sezi Eratik Ortaokulu şampiyon oldular.

GENÇLER'DE ATATÜRK ANADOLU

Karasu Genç Kızlar İlçe Birinciliği final müsabakasında Atatürk Lisesi ve Karadeniz MTAL karşı karşıya geldi. Büyük mücadeleye sahne olan müsabakadan 2-0 galip ayrılan  Anadolu Lisesi şampiyonluğa uzanırken kupayı Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Kemal Ataç’ın elinden aldı. Şampiyonada 2'inci olan Karadeniz MTAL takımı ödülünü Beden Eğitimi öğretmeni  Ayşegül Demirbaş’ın elinden aldı. Şampiyonayı 3'üncü sırada tamlayan Karasu Anadolu Lisesi ise Beden Eğitim Öğretmeni Aysun Gökalp’ten alırken 4'üncü olan Şehit Üsteğmen İbrahim  Abanoz Anadolu Lisesi takımına ise kupasını Beden Eğitimin öğretmeni Burcu Osmanoğlu verdi.


SEZAİ ERATİK'DE ÇİFTE KUPA SEVİNCİ

Genç Bayanlar mücadelesinin ardından yapılan müsabakalarda Yıldız Kızlar Karasu 2.Küme Voleybol Birinciliği müsabakalarında Sezai Eratik Orta Okulu şampiyon oldu.

Karasu Spor Salonu’nda oynanan final müsabakasında Toki Demokrasi Orta Okulu ile karşı karşıya gelen Sezai Eratik Orta Okulu mücadeleyi 2-0 kazanarak kupanın sahibi oldu. Sezi Eratik Ortaokulu’nun şampiyonluğunun ardından Toki Demokrasi Ortaokulu 2.sırada kaldı. Yıldız Kızlarda Cumhuriyet Ortaokulu 3. lük sırasını elde ederken Yalı Ortaokulu 4. oldu.

Sezi Eratik Ortaokulu kupasını Şampiyon Sezi Eratik takımı kupasını Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç’ın elinden aldı. 2'inci Toki Demokrasi Ortaokulu’na ödülünü Voleybol Federasyonu Hakem Gözlemcisi Fethi Ayav’ın verirken 3'üncü olan Cumhuriyet Ortaokuluna ödülünü Okul Sporları ilçe Tertip Komitesi üyesi Serkan Çabuk  verdi. Yalı Orta Okuluna 4'üncülük  ödülünü ise Toki Demokrasi Ortaokulu müdürü Zekeriye Kalamanoğlu'nun elinden aldı.


 

KÜÇÜKLERE SEZAİ ERATİK DAMGASI

Yıldız Kızlar'da Şampiyonluk kupasını müzesine götüren Sezi Eratik Orta Okulu Küçük Kızlarda da rakip tanımadı.

 Karasu Küçük Kızlar Voleybol 2. küme müsabakaları sonunda Sezi Eratik Orta Okulu şampiyon olarak çifte kupa almanın sevincini yaşayan ekip oldu.

Küçük Kızlar Voleybol 2. Küme müsabakaları Karasu Spor Salonunda yapıldı. Finalde Cumhuriyet Orta Okulu ile karşılaşan Sezi Eratik Orta Okulu müsabakayı 2-1 kazanarak şampiyon oldu. Gruptaki diğer müsabakaların ardından Cumhuriyet Orta Okulu ikinci sırada yer alırken Namık Kemal  Ortaokulu ise 3'üncü oldu. Şampiyon olan Sezi Eratik Ortaokulu şampiyonluk kupasını Voleybol Federasyonu Hakem Gözlemcisi Fethi Ayav verdi. 2'inci olan Cumhuriyet Ortaokulu’na ödülü ise Okul Sporları İl Tertip Üyesi Serkan Çabuk verirken 3. olan Namık Kemal Ortaokulu’na ödülünü Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Ali  Aksay'un elinden aldı.


 

Yorumlar (0)