Kışlaçay'da voleybol şöleni final yaptı

Arifiye İlçesi Kışlaçay Sevdası Derneği ve köy gençliği tarafından düzenlenen “Bayram, kardeşlik, dostluk ve birlik voleybol turnuvası” muhteşem görüntüler ile sona erdi.

Voleybol 13.07.2022, 21:51 UTKU KAYNAR
Kışlaçay'da voleybol şöleni final yaptı

Kışlaçay’da bu yıl üçüncüsü düzenlenen voleybol turnuvasında heyecan sona erdi. 8 takımın mücadele ettiği turnuvada şampiyonluk kupasını Acars takımı kazandı.

ŞAMPİYON BELLİ OLDU

Kışlaçay Sevdası Derneği Ve Gençlik tarafından düzenlenen Voleybol Turnuvası’nda heyecan sona erdi. 8 takımın katıldığı turnuvada Haddini Bilbao ile Acars final maçında finalde karşılaştı. Saat 22:00’de başlayan mücadeleyi  çok sayıda taraftar takip ederken bayan taraftarların çokluğu gözlerden kaçmadı. Büyük çekişmeye sahne olan müsabakayı Acars takımı 3-1 kazandı.

Haddini Bilbao takımı; Yasir Sevinç,Sercan Sevinç, Umut Kamışoğlu, Halil Gökdemir, Enes Bulut, Ender Acar, Gökhan Aydın, Turgut Gökdemir’den oluşurken bir diğer finalist Acars Takımı ; Erhan Acar, Semih Acar, Furkan Acar,Erdinç Acar Volkan Çakar, Oğuzhan Omay, Görkem Ulutürk, Boran Arslan isimlerinden oluştu

BAYRAM COŞKUSU

Kışlaçay mahallesi gençlik başkanı Tahsin Sönmez turnuvaya mahalle sakinlerinin oluşturduğu Leyla İle Mecnun, Anonim, Filenin Gürcüleri, Aslan Parçaları, Ortaya Karışık, Haddini Bilbao, Emoların Gücü, Acars dan oluşan 8 takımın katıldığı belirtti ve “Turnuvamız doğrudan eleme maçları şeklinde oynandı, Bayramın birinci günü başlayan turnuva 3 gün sürdü” dedi. Voleybol turnuvasının final maçı Haddini Bilbao ve Acars takımları arasında oynandı. İlk iki gün rakiplerini eleyen en genç oyunculardan kurulu Acars, finale yükselen Haddini Bilbao takımını 3-1 yendi ve şampiyonluğa ulaştı.

DUYGULU ANLAR

Kışlaçay Sevdası Derneği ve Köy Gençliğinin Kurban Bayramı etkinliği kapsamından voleybol turnuvası finali müsabakası öncesinde Kışlaçay Medya ekibi özel hazırladığı videolarla sinevizyon gösterisi düzenledi. Nostalji özel röportaj gösterisi ile izleyenleri adeta göz yaşına boğdu. Hayatını kaybeden büyüklerini ekranda gören mahalle halkı duygulandı. Zafer Omay’ın hazırladığı özel film video sonunda büyük alkış aldı.

MADALYALARI ALDILAR

Tekin Alşan’ın sunumuyla madalya göreni gerçekleştirildi Her iki takıma madalya taktim programından sonra kurban bayramı etkinliği son buldu. Voleybol Turnuvasını daha kapsamlı hale getireceğiz diyen Kışlaçay Sevdası Derneği Başkanı Fatih Alşan bir daha ki senelerde birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bu turnuvada çok şeyler katacağız dedi.

Acars takımına şampiyonluk Madalyalarını köyün büyükleri takdim etti. Turnuva organizasyon komitesini önümüzdeki senelerde turnuvayı daha kapsamlı bir hale getireceklerini belirterek, birlik ve beraberliği pekiştirmek adına düzenlenen organizasyona birçok yenilik katmayı planladıklarını dile getirdiler.

MANGAL KEYFİ

Kışlaçay Sevdası Derneği Ve Köy Gençliği ile düzenlediği Kurban Bayramında voleybol etkinliği dün sona erdi. Gençlerin çalışmalarından dolayı bu gün dernek yönetimi ve gençlik top sahasında mangal partisinde bir araya geldiler.

Yorumlar (0)