banner212

banner211

Kışlaçay'da voleybol şöleni

Kışlaçay’da bu yıl ikincisi düzenlenen voleybol turnuvasında heyecan sona erdi.

Voleybol 27.08.2018, 11:02 27.08.2018, 11:05 UTKU KAYNAR
Kışlaçay'da voleybol şöleni

Kışlaçay’da bu yıl ikincisi düzenlenen voleybol turnuvasında heyecan sona erdi. 7 takımın mücadele ettiği turnuvada şampiyonluk kupasını Haddi Bilbao takımı kazandı.

ŞAMPİYON BELLİ OLDU

Kışlaçay Gençliği 2’nci Voleybol Turnuvası’nda heyecan sona erdi. 7 takımın katıldığı turnuvada Haddini Bilbao ile Grup Yönetimi final maçında finalde karşılaştı. Saat 23:00'de başlayan mücadeleyi  çok sayıda taraftar takip ederken bayan taraftarların çokluğu gözlerden kaçmadı. Büyük çekişmeye sahne olan müsabakayı Haddini Bilbao takımı 3-2 kazandı.

Haddini Bilbao Takımı; Erdem Köse, Cemal Aldemir, Furkan Alişan, Enes Bulut, Emrah Aldemir, Halil Gödemir, Muhammed Uysal

Gurup Yönetimi Takımı: Oğuzhan Alşan, Semih Acar, Samet Sevinç, Erhan Acar, Berka Arıkan, Yusuf Uysal, Mert Avcı

MADALYALARINI ALDILAR

Haddini Bilbao takımına şampiyonluk kupasını Kışlaçayspor Kulüp Başkanı Mehmet Yelken takdim ederken Nadir Cenkçi ise sporculara madalyalarını verdi. Turnuva organizasyon komitesini önümüzdeki senelerde turnuvayı daha kapsamlı bir hale getireceklerini belirterek, birlik ve beraberliği pekiştirmek adına düzenlenen organizasyona bir çok yenilik katmayı planladıklarını dile getirdiler.

Yorumlar (0)