banner212

banner211

Ömer Bektaş; Elimizden geleni yaptık

Başkan Ömer Bektaş sezonun tamamlanmasının ardından yaptığı açıklamada destek verenlere teşekkür ederken sitem dolu sözler kullandı.

Voleybol 15.03.2022, 13:36 UTKU KAYNAR
Ömer Bektaş; Elimizden geleni yaptık
banner218

Türkiye Kadınlar 1.Ligi’nde özellikle ikinci yarıda yakaladığı seri ile büyük çıkış yakalayan Sakarya Voleybol, ligin son açında trajik bir mağlubiyet alarak play-off şansını kaybetmişti. Başkan Ömer Bektaş sezonun tamamlanmasının ardından yaptığı açıklamada destek verenlere teşekkür ederken sitem dolu sözler kullandı.

DOSTLARA TEŞEKKÜR

Başkan Bektaş mesajında şu ifadelere yer verdi; “Teşekkürler Sakarya. Yalnız, sadece birkaç dost ile mücadele bu kadar olur... Sakarya’nın sporuna değer katmak için çıkmış olduğum yolculukta anladık ki hafta sonları birçok ailenin birçok spor severin heyecanına ortak oluyormuşuz. Meğer ne kadar da Voleybol izlemeye susamış spor sever varmış. Bu şehir de bir Spor İnsanı olarak büyük bir mücadele içinde dostlarımla birlikte resmen savaşarak bu şehre büyük bir değer katmak adına yetenekli kızlarımız Filenin Sakaryalı Sultanları olarak, büyük bir özveriyle şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek adına dev bütçeli büyük kulüplere karşı, mütevazi bir takımla onurla mücadele etmenin ve böyle bir ekip içinde olmanın gururunu yaşadım’’

KIYISINDAN DÖNDÜK

Başta bu ekibin oluşmasını sağlayan Teknik Sorumlumuz İdris Demir Hocam olmak üzere Erol Güdüloğlu abim, Enes Tekin, İlker Kadaş, Emre Azgar, Alper Subaşı, Cansu İşler ve koca yürekli tüm sporcularımızı cani gönülden kutluyorum. Dünyanın en prestijli ligi Sultanlar Ligine çıkmak istiyorduk, lakin son maç son top da çok küçücük bir farkla bu hayalimizin, hedefimizin eşiğinden döndük. Sakaryaspor ile bu sene Şampiyonluğu beraber kutlanmasını arzu ediyorduk. Artık Sakaryaspor'umuzun Şampiyonluğu ile mutlu olacağız. Bizi yalnız bırakmayan dostlarıma, Belediye Başkanlarıma, STK Başkanlarıma, kurum ve kuruluşlarımıza, yerel yöneticilerimize, bizleri yalnız bırakmayan, sponsorlarımıza teşekkür ediyorum...”

banner220
Yorumlar (0)