banner212

banner211

Parasızlıktan Türkiye Şampiyonasına gidemediler

Sakarya'da Voleybol denilince akla gelen ilk takım olan Hendekspor'da traji komik bir olay yaşanıyor.

Voleybol 08.06.2016, 11:40 08.06.2016, 12:08 UTKU KAYNAR
Parasızlıktan Türkiye Şampiyonasına gidemediler
banner218
 Sakarya'da Voleybol denilince akla gelen ilk takım olan Hendekspor'da traji komik bir olay yaşanıyor. Yıldızlar şampiyonasında Türkiye'de ilk 8 takım arasına kalmayı başlayan filenin sultanları maddi imkansızlıklar yüzünden finallere gidemiyor.

 

A Takımı Türkiye Bayanlar 2.Lig'inde mücadele eden Hendekspor Sakarya'da bir çok yaş grubunda ise sürekli zirveye oynuyor. Yıldız Bayanlarda Sakarya Şampiyonu olan Hendekspor, grup maçlarını da başarı ile geçerek Türkiye Finallerine katılmak hakkı elde etti.  İzmir'de yapılacak olan final grubuna Hendekspor parasızlık nedeni ile katılamayacak.


Temsilcimiz bugün Galatasaray ile oynayacağı karşılaşmaya çıkamayacağı için hükmen mağlup sayılacak.

 

Hendek Belediyesi desteğini çektimi ?


Kısıtlı imkanlarla önemli başarılara imza atan Hendekspor'da antrenör İdris Demir konu ile ilgili bir açıklama yapmaktan kaçınırken Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün konuya ilgisiz kalması tepki çekiyor. 


Hendekspor daha önce de küçük bayanlar şampiyonası grup maçlarınada parasızlık nedeniyle gidememişti.

banner220
Yorumlar (1)
SPORSEVER 6 yıl önce
ARTIK NE HIKMETSE BELEDİYE BAŞKANLARI SPOR'A DESTEK YERİNE KÖSTEK OLUYORLAR GÖRÜYOR DUYUYORUZ HENDEK'DE BU DURUM VARKEN BİR ARA SAPANCA'DAN DA AYNI KONULARI DUYDUK NEYMİŞ YOL YAPARLARMIŞ SPORA HARCANAN PARALAR YERİNE OYSAKİ İNSANA YAPILACAK YATIRIMIN ÖNEMİNİ BİR TÜRLÜ ANLAYAMAN BELEDİYE BAŞKANLARINI DİREK RTE ŞİKAYET ETMEK LAZIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM GENÇLİK HERŞEYİN ÖNÜNDE GELMELİ YOKSA DAHA ÇOK GENCİMİZİ ÇAĞIN NALET İLE UYUŞTURUYLA BULUŞMASINI ENGELLİYEMEYİZ BU BÖYLE BİLİNSİN ÖNCE SAĞLAM GENÇLİK LAZIM TEKRAR HATIRLATMAK İSTERİM