banner212

banner211

Plaj Balkan Şampiyonası sona erdi

Sakarya´nın Karasu ilçesinde düzenlenen 2013 Halkbank Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası Finalleri´nin son günü, bugün (25 Ağustos) oynanan maçlarla tamamlandı.

Voleybol 26.08.2013, 14:30
Plaj Balkan Şampiyonası sona erdi
banner218

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Karasu Belediyesi tarafından, Sakarya´nın Karasu ilçesinde düzenlenen 2013 Halkbank Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası Finalleri´nin son günü, bugün (25 Ağustos) oynanan maçlarla tamamlandı.

Halkbank Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası Finalleri´nde bugün; yarı final, üçüncülük ve final maçları oynandı.

Bayanlarda; Bulgar ikili Malinova Diana ile Slancheva Rusena´yı; 21-15, 18-21 ve 18-20´lik setlerle 2-1 mağlup eden Romen ikili Sorina Buz ile Andreea Smultea şampiyon olurken, erkeklerde Yunan ikili Charalampos Sakologlou - Theodoros Papadimitriou´yu; 21-14 ve 21-16´lık setlerle 2-0 mağlup eden Sırp ikili Sinisa Antonic ve Marko Galesev şampiyon oldu.

 

balkanbayan1.jpg

 

 

balkanbayan2.jpg

 

 

balkanerkek1.jpg

 

 

balkanerkek2.jpg

 

 

balkanbayan11.jpg

 

 

balkanerkek11.jpg

 

 

 

2013 Halkbank Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası Sıralama:

Bayanlar:

1- Buz Sorina - Smultea Andreea ROM

2- Diana Malinova - Rusena Slancheva BUL2

3 - Atasoy BurcuKorfez Izolda TUR

Erkekler:

1- Antonic Sinisa Galesev Marko SRB

2- Sakoglou Charalampos / Papadimitriou Theodoros GRE

3- Nikolic Marko Kikovic Miljan SRB

ÖDÜL TÖRENİ

TVF Başkan Vekili Mustafa Ekşi, Türk ve Balkan Plaj Voleyboluna katkıları sebebiyle, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ve Karasu Belediyesi Zabıta Kamp Merkezi Müdürü Ergün Bektaş´a  birer şükran plaketi verdi. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu da TVF Balkan Plaj Voleyboluna katkıları sebebiyle, Şimal Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Temel´e bir plaket verdi.

Bayanlarda birinci olan Romanya´dan Buz Sorina - Smultea Andreea´ya; madalya, kupa ve hediye çekleri TVF Başkan Vekili Mustafa Ekşi ve Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu tarafından verildi.

İkinci olan Bulgar Diana Malinova - Rusena Slancheva ikilisine; madalya, kupa ve hediye çekleri Şimal Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Temel ve TVF Plaj Voleybolu Ligi ve Organizasyonları Direktörü Oğuz Değirmenci tarafından verildi.

Bayanlarda üçüncü olan Türkiye´den Atasoy Burcu Körfez İzolda ikilisine; madalya, kupa ve hediye çekleri K.K.T.C. Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya ve Karasu Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Kılıçarslan tarafından verildi.

Erkeklerde birinci olan Sırp Antonic Sinisa Galesev Marko ikilisine; madalya, kupa ve hediye çekleri TVF Başkan Vekili Mustafa Ekşi ve Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu tarafından verildi.

İkinci olan Yunan Sakoglou Charalampos / Papadimitriou Theodoros çiftine; madalya, kupa ve hediye çekleri TVF Plaj Voleybolu Kurul Koordinatörü Erkal Taş ve Karasu Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Çelik  tarafından verildi.

Erkeklerde üçüncü olan Sırbistan´dan Nikolic Marko Kikovic Miljan çiftine; madalya, kupa ve hediye çekleri TVF MHK Hakem Direktörü Ömer Mihallıçcık ve K.K.T.C. Voleybol Federasyonu Dış İlişkiler Sorumlusu Buran Atakan tarafından verildi.

balkanerkek2.JPG

 

 

bayanbalkan1.jpg

 

 

bayanbalkan2.jpg

 

 

Yorumlar (0)