banner212

banner211

Sakarya Gelişim her şeye rağmen 3-0

Türkiye Bayanlar 1.Ligi’nde mücadele eden Sakarya Gelişimspor, kendi sahasında konuk ettiği Salihli Belediyespor’u mağlup ederek ligde kalma yarışında büyük avantaj elde etti.

Voleybol 04.02.2019, 16:02 UTKU KAYNAR
Sakarya Gelişim her şeye rağmen 3-0
banner218

Sezona ekonomik sıkıntılar ile başlayan Sakarya Gelişimspor güçlü rakiplerin olduğu grupta ligde kalmak için mücadele ediyor. Yeşil Siyahlılar deplasmana gidecek yol parasını zor bulmalarına rağmen lige tutunmak için büyük yol kat etti.  Yaşanan ekonomik kriz yüzünden birçok oyuncusunu kaybeden Sakarya Gelişimspor, İdris Demir yönetiminde bu sezonda zoru başarmak üzere.

Sakarya Gelişimspor, Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nin 18’inci haftasında Nazilli Belediyespor’u konuk etti. Ligde kalma yarışında büyük önem taşıyan müsabakadan temsilcimiz 25-16, 25-14 ve 25-21’lik setlerle galip gelmeyi başardı. Maç sonunda büyük sevinç yaşayan İdris Demir ve öğrencileri kendilerine destek olan iş adamı Halit Evin ile birlikte zafer pozu vermeyi ihmal etmedi.

Maç sonu konuşan baş antrenörü İdris Demir; Sezon başında lige katılıp katılmama noktasında bile büyük sıkıntı çektiklerini belirterek; ‘’ 2 Sezondur destek bulmakta güçlük çekiyoruz. Bir çok şehir bu lige yükselmek için büyük bütçeler harcıyor ama biz bulunduğumuz ligde tutunmak için maça gitmeye yol parası bulmakta bile zorlanıyoruz. Her şeye rağmen büyük özveri gösteren sporcularımızı kutluyorum’’ dedi.

Yorumlar (0)