banner212

banner211

Sakarya Gelişimspor 1.Lig hazırlıklarına başladı

Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi'nde mücadele eden Sakarya Gelişimspor yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Voleybol 14.08.2018, 18:11 14.08.2018, 18:13 UTKU KAYNAR
Sakarya Gelişimspor 1.Lig hazırlıklarına başladı

7 Ekim'de başlayacak olan Türkiye Bayanlar 1.Ligi'nde mücadele eden olan temsilcimiz Sakarya Gelişimspor yeni sezon ilk çalışmasını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi.

Sakarya Atatürk Spor Salonu'nda çalışmalarına başlayan yeşil siyahlılar 13 kişilik bir kadro ile antrenmanlara başladı. Geçtiğimiz sezondan 7 genç oyuncunun yanı sıra 6 transfer yapan yeşil siyahlılarda yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen lige katılabilmek için mücadele veriyorlar.

EKONOMİK DESTEK YOK

Sakarya Gelişimspor baş antrenörü İdris Demir, genç bir kadro ile çalışmalara başladıklarını belirterek; " Sakarya Voleybolu son yıllarda büyük ivme kazandı ama aynı oranbda destek bulamıyor. Bir çok şehir takımı 1.Lig'e yükselmek için büyük paralar harcarken biz gençlerle başardık. Bizim bulunduğumuz ligde olmaya can atan bir çok şehir kulübü var fakat biz ekonomik destek bulmakta zorlanıyoruz. Sakarya'yı 1.Lig'de en iyi şekilde temsil edecek bu ekibe şehrin sahip çıkmasını bekliyoruz" dedi.

Bayanlar 1.Ligi'inde A Grubunda yer alan yeşil siyahlılar İzmir ve İstanbul'dan gelecek güçlü ekiplerle karşılaşacaklar.

Yorumlar (0)