banner212

banner211

Sakarya Gelişimspor sezonu açtı

Voleybol 10.08.2021, 21:40 UTKU KAYNAR
Sakarya Gelişimspor sezonu açtı
banner218

2021-2022 Sezonunda Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Lig’inde Sakarya temsil edecek olan Gelişimspor parkeye indi. Sakarya Spor Salonu’nda çalışmalarına başlayan temsilcimiz ligin en genç kadrosu ile güçlü rakiplere karşı mücadele edecek. Temsilcimizin eni sezon grup ve fikstür kura çekimi Perşembe günü saat 14.30’da yapılacak.

GENÇ KADRO

Geçtiğimiz sezon bölgesel lig play-offlarında yakaladığı başarının ardından 2.Lig’e davet edilen Sakarya Gelişimspor, 2021-2022 sezonunda ilimizi temsil edecek. Sakarya’nın ikinci profesyonel voleybol lig ekibi olan Gelişimspor Antrenör Murat Sakal ve Zeynep Kavas nezaretinde sezonu açtı. Sakarya Spor Salonu’nda ilk çalışmasını yapan temsilcimizin kadrosu İrem Akkaya, Verda Şimşek, Sıla Keten, Sıla Öztopaloğlu, Merve Naz Duruk, Rabia Öner, Birce Duasu Hasçelik, Zehra Yener, Zeynep Berre Yılmaz, Çiğdem Arıkan, İremsu Karaaslan, Berna Bora ve Emine Eylül İleli’den oluştu.

TATLI BAŞLADI

Sakarya Gelişimspor Kulüp başkanı Recep Karamehmet, fahri başkan Havva Özhelvacı, genel sekreter Ayşe Cicioğlu, kulüp üyesi Hüsniye Özhelvacı, Kulüp saymanı İhsan Duruk, yeni sezonda güçlü rakiplere karşı genç kadrosu ile mücadele edecek sultanları Sakarya spor salonunda yapılan sezonun ilk antrenmanında çiçekler ve  baklava ikramı ile karşıladılar.

DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ

Gelişimspor antrenörü Murat Sakal, Sakarya’da voleybol altyapısına önem veren kulüplerden biri olduklarını belirterek; Bu gençler bir başarı yakaladı. Bıkmadan usanmadan çalışmaya devam edeceğiz. Haftada 5 gün burada varımızı gücümüzü harcayıp sezon sonunda yine burada şampiyonluk coşkusunu Sakarya’ya yaşatmak istiyoruz” dedi.

banner220
Yorumlar (0)