Sakarya Voleybol'unda renkli gece

Voleybol hakem ve gözlemcileri yeni sezon öncesinde hakem terfi ve kutlama yemeğinde bir araya geldi.

Voleybol 28.10.2013, 15:23
Sakarya Voleybol'unda renkli gece

Voleybol İl Temsilcisi Fethi Mehmet Ayav ; “ Bölgesel Lig devreli olabilir. Yerel müsabakalara yıldızlar ligi ile başlayacağız. “ dedi.


Sakarya Voleybol Hakem ve Gözlemci camiasın 2013-14 sezonu öncesi hakem terfi ve kutlama yemeği bir hayli neşeli geçti. Bahadır Çark yemekte buluşan Voleybol hakem ve gözlemcilerini  İl temsilcisi Fethi Mehmet ayav ve İl hakem ve Gözlemcileri Kurulu yöneticileri ağırladı. Terfi ve kutlama yemeğine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, G.H.Spor İl Şube Müdürü Aziz Aracı ve hakem ile gözlemciler katıldı. Sakarya Voleybol Hakem ve Gözlemcilerinin mutluluk gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Gecede İl hakemliğine terif eden 33 ada hakem kutlandı.


Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Fethi Ayav ; “ Yeni sezon öncesinde aramıza 33 tane hakemimiz katıldı. Kendilerini tebrik ediyorum.  Bildiğiniz gibi Bayanlar Yeni Hendekspor ilimizi Voleybol 3ncü Lig’de temsil ediyor. Onların ligi yeni başladı. Bölgesel Voleybol Ligi için ise henüz bir net gelişme yok. Ama Federasyondan aldığımız bilgiler doğrultusunda ligin tek devreli oynanacağını öğrendik. Bu arada Hakemlerimizin yeni kıyafetleri konusunda Federasyonla iletişim halindeyiz. Hakemlerimizin bu konuda sıkıntı yaşamaması için beden ölçülerini bildirmeleri gerekiyor. Yerel Liglere yıldız kızlar ligi ile start vereceğiz. Yeni sezonun tüm vcoleybol camiasına hayırlı –uğurlku olmasını temenni ediyor,  hepinize başarılar diliyorum “dedi.


İl Temsilcinin ardından kısa bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu ; “ Tüm Voleybol camiasının her zaman yanındayız. Biz üzerimize düşen görevi yapmaya her zaman hazırı diyerek, herkese başarılar diledi.  Koşu’nun ardından kısa bir konuşma yapan G.H.Spor  Şube Müdürü Aziz Aracı ; “ burada olmaktan mutluluk duydum. Hepinize canı gönülden başarılar diliyorum “ dedi. Yemekte kısa bir süre önce doğum günü olan Mustafa Bulut , herkes tarafından alkış aldı. Tekirdağ’dan gelip ilimize transfer olan Ender Alemdar yeni hakem arkadaşları ile tanıştı.  Yemek neşeli bir şekilde sona erdi.


 

Yorumlar (0)