Şampiyon Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Voleybol 22.12.2023, 10:49 UTKU KAYNAR
Şampiyon Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu

Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Müsabakalarında final heyecanı yaşandı. Lütfü Yaman Spor Salonu’nda oynanan finalde Ahmet Akkoç Ortaokulunu 2-0 ile geçen Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu şampiyon oldu.

Lütfü Yaman Spor Salonunun ev sahipliğinde Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Müsabakalarında final heyecanı yaşandı. Üçüncülük maçıyla başlayan günde Yücel Ballık Ortaokulu ile Ferizli Ortaokulu karşılaştı. Müsabakadan 2-1 galip ayrılmayı başaran Ferizli Ortaokulu üçüncü oldu.

ÇEKİŞMELİ FİNAL

Final maçında ise Hendek Yehit Mahmutbey Ortaokulu ile Ahmet Akkoç Ortaokulu kozlarını paylaştı. Taraftarlarında büyük ilgi gösterdiği müsabaka nefesleri kesti. Karşılaşmadan 25-19 ve 25-17’lik setlerle 2-0 galip ayrılan Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu şampiyon olarak ayrıldı. Ahmet Akkoç Ortaokulu ise ikinciliği elde etti.

SAKARYA’YI TEMSİL EDECEKLER

Müsabakaların sonunda düzenlenen törenle dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi. Şampiyon olan Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu ile ikinci Ahmet Akkoç Ortaokulumu ilimizi gruplarda temsil edecek. Müsabakaların yer ve tarihleri ise henüz netlik kazanmadı.

Yorumlar (0)