banner212

banner211

Sapanca'da spora engel yok

Sakarya’da ilk defa Oturarak Voleybol branşında faaliyet gösterecek olan Sapanca Ayyıldız Paravoleybol Takımı kuruldu.

Voleybol 07.12.2018, 10:05 07.12.2018, 10:53 UTKU KAYNAR
Sapanca'da spora engel yok
banner218

Sakarya’da ilk defa Oturarak Voleybol branşında faaliyet gösterecek olan Sapanca Ayyıldız Paravoleybol Takımı kuruldu.

Sapanca’da Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi iş birliği ile Parovoleybol Kulübü faaliyete geçirildi. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde müsabakalara katılacak olan Sapanca Ayyıldız Paravoleybol Takımı çalışmalarını Sapanca Spor Salonu’nda sürdürüyor.

İlçe Spor Müdürü Mehmet Uçar konu ile ilgili yaptığı açıklamada Sapanca Ayyıldız GSK olarak müsabakalara engelsiz olarak katılıp ulusal düzeyde Sakarya’yı temsil etmek üzere yola çıktıklarını belirterek; ‘’ Takımın kurulmasında ön ayak olan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencilerine, Takımımızın ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar'a ve Sapanca Belediye Başkanı Doç Dr. Aydın Yılmazer'e teşekkür ediyorum. Ayrıca Sapanca Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü yönetimine de katkıları için müteşekkirim’’ dedi.

banner220
Yorumlar (2)
Nalan Öztürk 4 yıl önce
#basariengellenemez Devamı gelecek en güzel başarılara birlik ve beraberlik ile atılacak onur dolu imzalar diler,tüm ekibi canı gönülden kutlarım...✔
Ferhan Aşar 4 yıl önce
Başarı Engellenemez proje ekibinin üyesi olarak Sapanca'da Ayyıldız Takımını kurarak başladığımız bu yolda yanımızda bize yoldaş olan herkese büyük küçük demeden sonsuz teşekkürlerimle.