banner212

banner211

Şehit Mahmutbey Yarı Finalde

Şehit Mahmutbey Orta Okulu kız voleybol takımı  Edirne’de yapılan grup müsabakalarında birinci olarak Türkiye’de en iyi 32 takım arasına girmeyi başardı.

Voleybol 10.03.2019, 22:36 UTKU KAYNAR
Şehit Mahmutbey Yarı Finalde
banner218

Sakarya Yıldızlar Voleybol İl Birincisi olan Şehit Mahmutbey Orta Okulu ilimizi Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında temsil etti.  6-9 Mart tarihleri arasında Edirne’de yapılan müsabakalarda Yalova Abdülhamid Han Ortaokulu, Bursa Setbaşı Ortaokulu ve Tekirdağ Çorlu Şahinler Orta Okulu ile aynı grupta yer alan Şehit Mahmutbey Orta Okulu, ilk maçında Tekirdağ Çorlu Şahinler Ortaokulu´nu 3-2, ikinci maçında Yalova Abdülhamid Han Ortaokulu´nu 3-1, üçüncü maçında ise Bursa Setbaşı Ortaokulu´nu 3-0 yenerek grubu namağlup grup birincisi oldu.

Şehit Mahmutbey Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, grup birincisi olarak adını yarı finallere yazdırırken 4-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan yarı final müsabakalarında Sakarya’yı temsil etme hakkı elde etti.

Voleybolun Yıldızı

Okul Müdürü Recep Yazıcı,  bu yıl il genelinde voleybolda birinci, hentbol ve futbolda ise üçüncü olduklarını hatırlatarak; ‘’Okulumuz voleybolda marka okul haline geldi. Daha önce de bu başarıyı yakalamıştık. Türkiye’nin 32 takımı arasına giren öğrencilerime ve yetişmesinde katkısı bulunan Hendek Olimpik Akademi Spor Kulübüne, beden eğitimi öğretmenleri İdris Demir ile Ercan Aksu’ya ne kadar teşekkür etsek azdır. Yarı finallerde takımımızın başarılarının devam etmesini temenni ediyoruz’’ dedi.

banner220
Yorumlar (0)