Sultanlar Ankara'da 3'te 3 yaptı

Turuncu siyahlılar 22 Ekim’de başlayacak lig öncesinde yoğun bir hazırlık maçı trafiği yaşıyor. İdris Demir’in öğrencileri Ankara’da düzenlenen Orhan Oruç Turnuvasına katılarak 3 maç yaptı.

Voleybol 02.10.2022, 13:45 02.10.2022, 13:46 SporExpres
Sultanlar Ankara'da 3'te 3 yaptı

Türkiye Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde Sakarya Voleybol Spor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Turuncu siyahlılar 22 Ekim’de başlayacak lig öncesinde yoğun bir hazırlık maçı trafiği yaşıyor. İdris Demir’in öğrencileri Ankara’da düzenlenen Orhan Oruç Turnuvasına katılarak 3 maç yaptı.


TEDÜ Prof. Dr. Rüştü Yüce Spor Salonu’nda gerçekleştirilen dörtlü turnuvada filenin sultanları, İlk gün TED Kolejler’i 3-2 mağlup ederken ikinci maçında  Ankara ALS’yi 3-2 ile geçti. Turnuvanın son maçında ise temsilcimiz Muratpaşa Belediyesi’ni 3-0 mağlup ederek turnuvayı şampiyon tamamladı. Kulüpo başkanı Ömer Bektaş; 2. Orhan Oruç Turnuvasında 3 maç da 3 galibiyet elde ettik. Eksiklerimizi gördüğünüz maçlarda sporcularımızın özverili mücadelesi ile lig maçlarına hazırlanmak için iyi bir deneyim oldu.’’ dedi.


 

Yorumlar (0)