Sultanlara durmak yok!

Sakarya Voleybol Kulübü sporcuları bu sezon mücadele edecekleri Bayanlar ikinci ligi için çalışmalarını sürdürüyor

Voleybol 10.09.2019, 12:11 10.09.2019, 12:22 UTKU KAYNAR
Sultanlara durmak yok!


Bu sezon Bayanlar Voleybol 2’nci Ligi’nde mücadele edecek Sakarya Voleybol kulübü sultanları baş antrenör İdris Demir ve yardımcı antrenör Erol Güdüloğlu denetiminde dur durak demeden çalışmalara devam ediyor. 

‘Yapılanma tamam’
Baş antrenör İdris Demir geçen sezon oynanan birinci lig maçlarından sonra ağır ekonomik zorlukları aşamadıklarını belirterek, “En güvendiğimiz yerler ve kişilerden söz almamıza rağmen gerekli desteği göremeyince kendi elimdeki avucumdaki birikimlerimi harcadım ve sonrasında devam imkanı bulamadım. Bunun sonucunda 1’nci ligden düştük. Sakarya Voleybol Kulübü olarak yeni yapılanmamızı tamamladık.” dedi.

‘3 takviye yaptık’
Geçen sezondan kalan sporculara alt yapıdan 3 takviye alındığını belirten yardımcı antrenör Erol Güdüloğlu “Takımı tamamlıyoruz” diyerek ve şöyle konuşuyor; “Şimdilik Balıkesir’den pasör Gülen Gül’ü transfer ettik. Alt yapıdan 3 sporcu aldık. 14 kişilik kadromuzdan 10’u eski oyuncularımız. Ancak 3 veya 4 transfer daha yapacağız.” dedi.

Hedef şampiyonluk
Sakarya Voleybol Kulübü Başkanı Ömer Bektaş; “İmkansızı başaracağız, biz sporun her türlü destekçisiyiz. Bu bakımdan başkanı olduğum Sakarya Voleybol takımımızı baş antrenörlerimiz İdris Demir ile Erol Güdüloğlu ve yönetici arkadaşlarımız ile ayakta tutup 2’nci ligde şampiyonluğa oynayacağız. Yapacağımız transferler ile ilgili spor İl müdürlüğü, Büyükşehir Belediyemiz dahil diğer kuruluşlar ile görüşmelerde bulunacağım” dedi.

14 sporcu çalışıyor
Sakarya Voleybol Kulübü sultanları Atatürk Spor Kompleksi, Lütfü Yaman Spor Salonunda çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalara katılan sultanlarımızın isimleri şöyle: Eylül İleli, Alvan Alpar, Gülen Gül, Sıla Tanyeli Kaya, Gökçe Dinç, Nisa Nas Yıldırım, Zühre Naz Güleryüz, Kübra Dervişoğlu, Ecrinsu Başar, Dilara Aydın, Buse Özden, Zeynep Yücen, Ecren Akbal, Şevval Acıbal.


Neşeli ortam
Antrenör İdris Demir nezaretinde yeni sezon çalışmalarına devam eden Sakarya Voleybol Kulübü sporcularında keyifler yerinde. Oldukça neşeli bir ortamda antrenman yapan sultanlar mücadele edecekleri ikinci ligde şampiyon olarak yeniden birinci lige yükselmek istiyor.

SUAT BEYANAL / SAKARYA HALK GAZETESİ

Yorumlar (0)