banner212

banner211

Sultanlar'a tatlı jesti

Sakarya Gelişim Spor Kulübü olarak büyük başarılara imza atan, Sakarya'lı filenin sultanları, bu sezon büyük hedeflerle kurulan Sakarya Voleybol Spor Kulübü adıyla Sakarya’da, profesyonel lig olan 2. Lig de temsil edecek.

Voleybol 23.09.2019, 19:11 25.09.2019, 12:33 UTKU KAYNAR
Sultanlar'a tatlı jesti
banner218

Sakarya Gelişim Spor Kulübü olarak büyük başarılara imza atan, Sakarya'lı filenin sultanları, bu sezon büyük hedeflerle kurulan Sakarya Voleybol Spor Kulübü adıyla Sakarya’da, profesyonel lig olan 2. Lig de temsil edecek.

Sakarya Voleybol Profesyonel 2. Ligi’nde temsil edecek tek kulüp olan Sakarya Voleybol Spor Kulübü; bomba ekip ve yöneticilerle, büyük hedeflerle lige hazırlanmaya başladı. Sakarya'nın gururu, milli takımın da göz bebeği, başarılı antrenör İdris Demir'in kızları Lütfü Yaman Spor Salonunda, lig hazırlıklarına hızlı bir şekilde devam ediyor.

Kulübün ilk başkanı olan Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş, kulüp teknik heyet ve sporcularını AFD yönetimiyle birlikte ziyarette bulunarak, baklava ikramında bulundu. Sporcu ve teknik heyetle bilgi alış verişi ve hedeflerini konuşan kulübün de başkanı olan Ömer Bektaş, moral konuşmasının ardından, “Kulüp bizlerin değil, Sakarya şehrinindir. Bu süreç de katkılarını bizden esirgemeyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. İdris Demir hocama alt yapıdan sporcular yetiştirerek bayan voleybolunu bu güne kadar özverili şekilde başarıdan başarıya taşıdığını şehir olarak herkes biliyor ve takdir ediyor. Bizde bu özveri karşısında duyarsız kalmadık ve Sakarya Bayan Voleybol Takımımıza ekip arkadaşlarımız ve şehrimiz olarak sahip çıkmak istedik. Bu takım tüm şehrin ve bayan voleybolunda profesyonel liglerdeki tek temsilcisidir. Ay yıldızlı Filenin sultanları ile gurur duyuyoruz. Şehrimizin sultanlarının da başarıları ile gurur duyacağımıza inanıyorum. Bu minvalde şehrimizin bayan takımına da hep birlikte destek vermek hepimizin borcudur. Sakaryaspor futbol takımımızın yanında bayan voleybol takımımız da şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Başta Sakaryaspor'umuz olmak üzere tüm spor branşlarında ilimizi temsil eden her takıma başarılar diliyorum. Sakarya Amatör Futbolcular Dernek yönetim kurulu arkadaşlarıma da hem voleybol takımımıza hem Sakaryaspor'umuza hem de tüm spor branşlarına vermiş oldukları katkılar, derneğimize yapmış oldukları desteklerden dolayı da sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Sakarya AFD Başkan Vekili Kurtuluş Turna, yöneticiler İbrahim Koşutan, Önder Akçay, Sakarya Voleybol Spor Kulübünün antrenmanında hazır bulunarak destek verdiler. Sakarya AFD olarak da her daim yanlarında olduklarının mesajını verdi. SAFD, den bir kaç ismin Sakarya Voleybol Spor Kulübünde yönetici olarak da görev alması bekleniyor.

Yorumlar (0)