banner212

banner211

Sultanlarda Kriz Kapıya Dayandı

Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele eden Sakarya Gelişimspor ligin 7’inci haftasından Mehmet Erdem Marmara Akademi ile karşı karşıya gelecek.

Voleybol 09.11.2018, 19:42 09.11.2018, 19:43 UTKU KAYNAR
Sultanlarda Kriz Kapıya Dayandı
banner218

Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele eden Sakarya Gelişimspor ligin 7’inci haftasından Mehmet Erdem Marmara Akademi ile karşı karşıya gelecek. Yeşil Siyahlılar bu zorlu maç öncesinde ekonomik sıkıntılar nedeni ile takımdan ayrılmalar başladı.

Geçtiğimiz sezon Sakaryaspor adı ile ligde mücadele eden ve ekonomik sebeplerden dolayı yeşil siyahlı yönetim tarafından bu sezon desteklenmeyen Sakarya Gelişimspor yeni sezona da ekonomik sıkıntıların gölgesinde başlamıştı. Yaşadığı sıkıntılara rağmen ligdeki ilk 3 maçını kazanarak önemli bir çıkış yakalayan Yeşil Siyahlılarda son haftalarda saha sonuçlarının yanı sıra ekonomik olarak da kötü haberler geliyor.

Sezon başında transfer edilen Ege Sena Kandemir kulüpten maaş ödemeleri yapılmadığı için sözleşmesini fesih ederek takımdan ayrıldı. Sakarya Gelişimspor baş antrenörü İdris Demir; ‘’ Mütavazi bir kadro kurduk fakat bu takıma bir türlü destek bulamıyoruz. Çocuklarda emeklerinin karşılığını almak istiyor. Teknik ekip olarak kendi imkanlarımız ile bir yere kadar geldik. Çalmadığımız kapı kalmadı. Sakarya 1.Lig’de temsil eden bu takıma destek bulamamak çok üzücü’’ dedi

Sakarya Gelişimspor, Pazar günü ligin 7’inci haftasından Mehmet Erdem Marmara Akademi ile karşı karşıya gelecek. İstanbul 50.Yıl Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 18:30’da başlayacak.

Yorumlar (0)