banner212

banner211

SULTANLARIN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR

Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde ilimizi temsil eden Sakarya Voleybol Spor Kulübü, ikinci yarının ilk maçında Lütfü Yaman Spor Salonu’nda Biga Çiçeklidede’yi konuk etti

Voleybol 30.12.2019, 11:24 UTKU KAYNAR
SULTANLARIN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR
banner218

Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde ilimizi temsil eden Sakarya Voleybol Spor Kulübü, ikinci yarının ilk maçında Lütfü Yaman Spor Salonu’nda Biga Çiçeklidede’yi konuk etti. Temsilcimiz salondan 3-0 galip ayrıldı.
3-0


Set vermedi 
Kadınlar Voleybol 2. Liginde mücadele eden ve ligin ilk devresini 10’da 10 yaparak namağlup kapatan Sakarya Voleybol Spor Kulübü, ikinci yarının ilk maçında Biga Çiçeklidede’yi Lütfü Yaman Spor Salonu’nda konuk etti. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş ve seyirciler maça büyük ilgi gösterdi. Temsilcimiz rakibine maç boyunca şans tanımadı ve rahat bir oyun karşısında parkeden 3-0 galip ayrıldı. Filenin sultanları bu sonuçla grupta 11’de 11 yapmayı başardı. 


Kutluyorum
Sakarya Voleybol Spor Kulübü Antrenörü İdris Demir, kazandıkları Biga Çiçeklidede maçını da kayıpsız geçtikleri için mutlu olduklarını söyledi. Antrenör Demir’’ Ligin ilk yarısını lider bitirmiştik ve ikinci yarıya da kazanarak başlama amacındaydık. Bu amaca ulaştığımız için mutluyuz. Sezon başında bir hedef koymuştuk bu liderlikti, şu anda lideriz ve ligi de lider bitireceğiz’’ dedi.   


Sakarya Voleybol: 3
Biga Çiçeklidede: 0
Salon: Lütfü Yaman
Hakemler: Erkan Taş * Kadir Yüksel *
Sakarya Voleybol: Kübra * Ebru * Gülen * Emine * Şevval * Ece * Nigâr * Nisa * Gökçe * Berna * Elvan * Gizem * Büşra *
Antrenör: İdris Demir
Biga Çiçeklidede: Sahra * Aleyna * Belenay * Mısra * Zeynep * Melisa * Özge * Burçak * Halime * Kardelen * İzel ** 
1.Set: 25-11, 2.Set: 25-14, 3.Set: 25-10

Yorumlar (0)