banner212

banner211

Voleybol için destek bekliyoruz

Kadınlar Voleybol 1.Ligi’ndea yeni sezon öncesinde Generali Sigorta Sakarya Voleybol Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, Saklı Bahçe’de toplantı düzenledi.

Voleybol 07.10.2020, 14:47 07.10.2020, 14:57 UTKU KAYNAR
Voleybol için destek bekliyoruz
banner218

Kadınlar Voleybol 1.Ligi’ndea yeni sezon öncesinde Generali Sigorta Sakarya Voleybol Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, Saklı Bahçe’de toplantı düzenledi. Geçen sezon destek bulamamalarına rağmen şampiyon olduklarını belirten Başkan Ömer Bektaş, ‘Tamamen mütevazi bir kadro ile Türkiye’de bir ses getirsek de maalesef pandemi döneminin araya girmesiyle bu şampiyonluğu bile yaşayamadan 1.Lige çıktık. Ama maalesef takımımızı Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde zor bir süreç bekliyor. Çünkü kadrolarında üst düzey 2’şer tane yabancı oyuncular oynatan rakiplerle savaş vereceğiz. Bize destek olunması halinde başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

Bu mücadeleyi tek başına götürmelerinin mümkün olmadığını belirten Başkan Bektaş, “İlimizin tüm dinamiklerinin hayata geçirip takımımıza destek olması lazım. Aldığımız desteklerin daha fazlasını alalım ki onlarla mücadele edebilelim. İlk hedefimiz ise böylesine bir grupta ligde kalmak. Çünkü rakiplerimize baktığımız zaman bir tane rakibimiz bir oyuncusuna 500 bin lira verirken biz o 500 bin lira ile koca sezonu geçirmeye çalışıyoruz. İlk 3 maçımız da o kaliteli takımlarla ve o maçlar bize lige bir ölçü olacak. Bu yüzden başta sivil toplum temsilcileri ve belediye başkanlarımız olmak üzere olmak üzere tüm ilimizin kadın voleybol takımımıza maddi manevi yardımda bulunmasını istiyoruz” dedi. 

Yorumlar (0)