banner212

banner211

Voleybolcu Fabrikası İsmet İnönü Orta Okulu

İsmet İnönü Orta Okulu küçük ve Yıldız Kız Voleybol’cuları ayni zamanda Hızırtepeyeniözenspor Voleybol takımının alt yapısını oluşturuyor

Voleybol 05.12.2013, 12:33
Voleybolcu Fabrikası İsmet İnönü Orta Okulu
banner218

İsmet İnönü Orta Okulu küçük ve Yıldız Kız Voleybol’cuları ayni zamanda Hızırtepeyeniözenspor Voleybol takımının alt yapısını oluşturuyor.

Takımın çalıştırıcısı beden eğitimi öğretmeni Hüsnü Sağlam. Hüsnü hoca kızların Voleybol oynamasını destekleyip ve teşvik ederek hem okul takımına hemde Voleybol liglerinde mücadele eden Hızırtepeyeniözenspor takımına  Voleybolcu yetiştiriyor.


Çalışmalar Lütfü Yaman’da

İsmet İnönü Orta Okulu Voleybolcuları çalışmalarını Lütfü Yaman spor salonunda yapıyor. Hüsnü Sağlam hoca 2002 doğumlu Voleybolcuları küçükler, 2000 Doğumlu Voleybolcuları Yıldızlar olarak ayırarak çalıştırıyor.


Teknik ve Top kullanma

Miniklerin oluşturduğu 11 kişilik takım ile 10 kişilik Yıldızlar, hocalarının denetiminde Teknik ve Top kullanma çalışmaları yapıyorlar. Bu çalışmalarda yetenek kazanan Kız Voleybolcular Hızırtepeyeniözenspor takımı kadrosuna yükseliyor ve Lig’lerde oynama fırsatı yakalıyor.

 

Suat Beyenal

banner220
Yorumlar (0)