banner212

banner211

Voleybolda Hedef 1.Lig

Sakarya Voleybol Spor Kulübü, Bayanlar Voleybol 2.Ligi’nde yeni sezon öncesi iddialı

Voleybol 15.09.2019, 15:46 UTKU KAYNAR
Voleybolda Hedef 1.Lig
banner218

Sakarya Voleybol Spor Kulübü, Bayanlar Voleybol 2.Ligi’nde yeni sezon öncesi iddialı. Şehirden istediği desteği bulamamasına rağmen filenin sultanlarında hedef 1.Lige geri dönmek.


Bayanlar Voleybol 2.Ligi’nde ilimizi temsil edecek Sakarya Voleybol Spor Kulübü hazırlıklarına Lütfü Yaman Spor Salonu’nda yaptığı idmanlarla devam ediyor. Morallerin son derece yüksek olduğu filenin sultanlarında hedef yeni sezona bomba gibi girerek yeniden 1.Lige geri dönmek. Geçen sezonki kadrosuna sadece eski oyuncusu Gülen Göl’ü takviye yapan İdris Demir’in öğrencileri şehirden istediği desteği bulamamasına rağmen hedefe ulaşacaklarına inanıyor. 


HEDEFE ULAŞACAĞIZ
Sakarya Voleybol Spor Kulübü Antrenörü İdris Demir, tüm imkansızlıklara karşın 1.Lig hedefine ulaşacaklarını söyledi. Antrenör Demir, ‘Denk bir grupta yer alıyoruz. İlk amacımız grubu birinci bitirerek play-offa yükselmek ardından da 1.Lige çıkmak istiyoruz. Kızlarımız havayı yakaladıklarında yapamayacakları bir şey yok. Sakarya gibi bir şehirde tek bayan voleybol takımı olmasına karşın herkesin duyarsız kalması bizi üzüyor” ifadesini kullandı.  

banner220
Yorumlar (0)